Филтри -

Камиони за чистење канализација Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

62 огласа: Камиони за чистење канализација Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Марка на камион за чистење на септички јами Kroll Модел Saug-Spül Kombination mit Wasserrückgewinner Spülmaster
Година 2011 Километража Сила
Германија, Auetal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 11.5 м³
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Alkmaar
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-02 Километража 158498 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-08 Километража 471240 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 219357 км Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Müller
Година 2005 Километража 195000 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
35.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 220000 км Сила
Полска, Busko-Zdrój
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 108684 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Модел Rausch RCA Proline
Година 2008-04 Километража 94336 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 14200 л Марка на камион за чистење на септички јами Kroll Модел ADR Kombi (Kolben)
Година Километража 500 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013-01 Километража 103189 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел SUPER 2000
Година 1999-03 Километража 319900 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 11 м³ Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел Super 2000
Година 2005-02 Километража 110870 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 12000 л Марка на камион за чистење на септички јами Müller Модел Canalmaster Economic CMF 120EWA1
Година 2009-05 Километража 146500 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 15 м³ Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел Super 1000
Година Километража Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел Super 2000
Година Километража Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел enviro tec Super 2000 8,0/6,0/2,0
Година 2009-03 Километража 229812 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 14500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-03 Километража 424535 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел Super 1000
Година 2016 Километража 228150 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел Super 2000
Година Километража Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 11.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Müller Модел Vacumaster F 115 KH
Година 2011-12 Километража 393068 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година Километража 500 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 16.5 м³ Марка на камион за чистење на септички јами Assmann Модел 16,5/229
Година 2011-11 Километража 349350 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Модел Leistikow HD Spül/Saug Kombination
Година 11/2011 Километража 259000 км Сила
Германија, Auetal
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Евро Euro 4 Зафатнина 9 л
Година 2001 Километража 288155 км Сила
Германија, Sottrum
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се