Филтри -

Машини за чистење подови

Резултати од пребарување: 321 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

321 огласа: Машини за чистење подови

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 €
Година 2015 Километража Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 1.950 €
Година 2014 Километража Сила
Германија, Stuhr
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 12.750 € PLN 54.430 PLN
Капацитет 3000 м2/ч Ширина на опфаќање 850 мм Сила 2650 W
Година 2022 Километража Сила
Полска, 05-555 Tarczyn, Żytnia 2
Контактирајте го продавачот
6.300 €
Резервоар за вода 105 л
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
8.199 € PLN 35.000 PLN
Година 2018 Километража Сила
Полска, Brzesko
аукција аукција
Година 2009 Километража 535 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција аукција
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција 343,90 € SEK 4.000 SEK
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 8.602 € PLN 36.720 PLN
Година 2019 Километража Сила
Полска, 05-555 Tarczyn, Żytnia 2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
машина за чистење подови Dulevo 100 ELITE
1
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 754 м/ч Сила
Германија, Neu-Ulm
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервоар за вода 22 л
Година 2018 Километража Сила
Германија, Neu-Ulm
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Година 2001 Километража 49 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
4.200 €
Резервоар за вода 95 л
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
13.700 €
Ширина на опфаќање 1350 мм Резервоар за вода 260 л
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
аукција 68,77 € SEK 800 SEK
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.091 € PLN 26.000 PLN
Година 2014 Километража Сила
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
3.045 € PLN 13.000 PLN
Година 2010 Километража Сила
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Белгија, Aartselaar
машина за чистење подови T5 ECOH20
1
Контактирајте го продавачот
аукција 500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 600 мм
Година Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 850 мм
Година Километража 41 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
2.811 € PLN 12.000 PLN
Година 2017 Километража 632 м/ч Сила
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
8.434 € PLN 36.000 PLN
Година 2022 Километража Сила
Полска, Milicz, Sułów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 321 огласа
Прикажи