Филтри -

Комбинирани возила за чистење канализација MAN

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

36 огласа: Комбинирани возила за чистење канализација MAN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
187.500 € Без ДДВ
Зафатнина 9600 м³ Марка на камион за чистење на септички јами Kaiser Модел MORO
Година 2009 Километража 228240 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
62.280 € PLN 265.000 PLN
Евро Euro 3 Марка на камион за чистење на септички јами Kaiser Модел Aquastar
Година 09/2001 Километража 213940 км Сила
Полска, Trzcianka
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 9550 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел FFG 20-041205
Година 2004-10-04 Километража 824939 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Зафатнина 14000 л Марка на камион за чистење на септички јами Kroll Модел KOMBI
Година 2004 Километража 398200 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
258.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 13000 л Марка на камион за чистење на септички јами FFG Модел ELEPHANT KOMBI
Година 2015 Километража 85400 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
230.700 € Без ДДВ
Зафатнина 11500 л Марка на камион за чистење на септички јами Kroll Модел ADR ADR ADR
Година 2014 Километража 250300 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Зафатнина 9000 м³ Марка на камион за чистење на септички јами FFG
Година 1998 Километража 568500 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
147.000 €
Зафатнина 14000 м³ Модел JUROP VJC9/5
Година 2010 Километража 243700 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
аукција 26.400 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 337799 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 12.600 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 358817 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
264.500 € GBP 225.000 GBP
Евро Euro 6 Зафатнина 14500 л Модел RCV ULTRA MAX COMBINATION UNIT
Година 01/2022 Километража Сила
Обединето Кралство, Brighouse
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Евро Euro 6 Зафатнина 14500 л Модел RCV ULTRA CLEAN RECYCLER
Година 03/2022 Километража Сила
Обединето Кралство, Brighouse
комбинирано возило за чистење канализација MAN TGS 35.440 8x4-2 Müller 16m³ WRG-Rückgewinner
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³ Марка на камион за чистење на септички јами Müller
Година 2009-06 Километража 301000 км Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 15.5 м³ Марка на камион за чистење на септички јами Amphitec
Година 2021 Километража 872 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 350000 км Сила
Полска, Brzechów
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Полска, Brzechów
Контактирајте го продавачот
аукција 32.600 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 523038 км Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 17 м³
Година Километража 520 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
148.000 € Без ДДВ
Марка на камион за чистење на септички јами FFG Модел ELEPHANT
Година 2009 Километража 376950 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
167.000 € Без ДДВ
Зафатнина 9000 м³ Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел SUPER 2000
Година 2011 Километража 134600 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
203.000 € Без ДДВ
Зафатнина 16 м³ Марка на камион за чистење на септички јами Kaiser Модел EUR-MARK PKL 7.9
Година 06/2012 Километража 253980 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
122.500 € Без ДДВ
Зафатнина 10000 л Марка на камион за чистење на септички јами Hvidtved Larsen
Година 2009 Километража 531500 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Зафатнина 6700 л Модел LEISTIKOW
Година 2013 Километража 157100 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Модел 26.364
Година 2000 Километража 80300 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
121.000 € Без ДДВ
Зафатнина 14000 л Марка на камион за чистење на септички јами Kroll Модел KOMBI
Година 2007 Километража 332500 км Сила
Полска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи