Филтри -

Камиони за ѓубре MAN

Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

159 огласа: Камиони за ѓубре MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Носивост 10940 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2022-08-22 Километража 10962 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 11700 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-10-11 Километража 605207 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
89.500 €
Носивост 10180 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-06-07 Километража 140042 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
142.500 €
Носивост 8370 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-01-20 Километража 54685 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
142.500 €
Носивост 10370 кг Евро Euro 6 Зафатнина 24 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел Zoeller Magnum XXL 24 II
Година 2020-09-17 Километража 42684 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
37.500 US$ EUR ≈ 35.200 €
Носивост 8000 кг Зафатнина 8 м³ Марка на каросерија Farid Модел 8м3 Начин на истовар задна
Година 2006 Километража 189000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 8620 кг Евро Euro 5
Година 2011-12 Километража 332598 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 10350 кг Евро Euro 5 Марка на каросерија Faun Модел Powerpress 524
Година 2011-10 Километража 138635 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Носивост 9900 кг Евро Euro 6 Марка на каросерија Zoeller
Година 2015-03 Километража 187310 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Носивост 10400 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 355317 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Носивост 11640 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Марка на каросерија Zoeller Модел Medium XL-S
Година 2013 Километража 217029 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 11620 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-03 Километража 214430 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Faun Модел Variopress Начин на истовар задна
Година 2007 Километража 397917 км Сила
Полска, Szczecin
PHU Impex
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 152853 км Сила
Португалија, Souselas
камион за ѓубре MAN TGS 26.320 камион за ѓубре MAN TGS 26.320 камион за ѓубре MAN TGS 26.320
3
Контактирајте го продавачот
12,90 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Haller Модел x2 Начин на истовар задна
Година 01/2009 Километража 360000 км Сила
Полска, Czerwonak
Контактирајте го продавачот
11.800 € CZK 299.000 CZK
Година 2003 Километража 303000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
107.500 €
Носивост 10145 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-06-13 Километража 109297 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
107.500 €
Носивост 10830 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-07-02 Километража 86571 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
107.500 €
Носивост 10640 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-08-24 Километража 101407 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
107.500 €
Носивост 10642 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-07-20 Километража 108072 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
122.500 €
Носивост 11648 кг Евро Euro 6 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел GPM IV
Година 2018-09-13 Километража 31349 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
117.000 €
Носивост 13223 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01-08 Километража 62556 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на каросерија Faun Модел Rotopress
Година 2016 Километража 241000 км Сила
Германија, Fließem
Контактирајте го продавачот
12.910 € PLN 55.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Geesink Начин на истовар задна
Година 2009 Километража 260000 км Сила
Полска, Czerwonak
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Евро Euro 4
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Претплати се