Филтри -

Камиони за чистење канализација MAN

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

49 огласа: Камиони за чистење канализација MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина 7.9 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Assmann Модел 8,0/228 P2GGVS ADR
Година 2002 Километража 140162 км Сила
Германија, Bad Krozingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Alkmaar
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³
Година 2006 Километража Сила
Полска, Dąbrowa Górnicza
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Марка на камион за чистење на септички јами Müller Модел VM F. 120. EGH. ADR
Година 04/2010 Километража Сила
Германија, Auetal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на камион за чистење на септички јами Kroll Модел ADR Kombi (Kolben)
Година 2020-10 Километража 250 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 15000 л Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел SUPER 1000
Година 2020-02 Километража 69783 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел Super 2000
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 14000 л Суспензија пневматски/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел Super 2000
Година 2010-02 Километража 90216 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 3000 м³ Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел Super 2000
Година 2021-09 Километража 2536 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на камион за чистење на септички јами Kroll
Година 2021-01 Километража 64894 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 13500 л Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел Sauger
Година 2021-07 Километража 72000 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел Super 2000
Година 2005 Километража 142631 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел Super 2000
Година 2017-09 Километража 18500 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Kroll Модел ADR Kombi (Kolben)
Година 2020-10 Километража 800 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Kroll Модел ADR Sauger (Kolben)
Година Километража 500 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 13.5 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Kroll Модел ADR 1,0 - 14,5/36PESP
Година 2021-05 Километража 61141 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 136508 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел & Reichhardt 10.0/6.0/2000
Година 2007-05 Километража 358070 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
34.410 € PLN 149.000 PLN
Зафатнина 11.5 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Kroll
Година 2000 Километража 325529 км Сила
Полска, Sicienko
Контактирајте го продавачот
154.000 €
Зафатнина 15700 л Марка на камион за чистење на септички јами Müller Модел MULLER CANALMASTER COMBI
Година 2009 Километража 291100 км Сила
Полска, Niwy
камион за чистење канализација MAN 4x4
1
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Сила
Полска, Chełm Śląski
камион за чистење канализација MAN New tank, DEMAG WITTING RFW260
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 18 м³
Година 2012 Километража Сила
Полска, Sosnowiec
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Полска, Brzechów
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 1994-07 Километража 359654 км Сила
Германија, Bovenden
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се