Филтри -

Комунални машини

Резултати од пребарување: 2406 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2406 огласа: Комунални машини

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 11200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Zoeller Модел 2301
Година 2013-04 Километража 161101 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Faun
Година 2010 Километража 104000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 218000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Faun
Година 2013 Километража 200000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 11000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Semat
Година 2013 Километража 245000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 4 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Semat
Година 2008 Километража 175000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
55.200 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5 Зафатнина 18.5 м³
Година 2012 Километража 250 км Сила
Полска, Widuchowa
Контактирајте го продавачот
аукција 990 € Со вклучен ДДВ
Камион за ѓубре
Година 2002 Километража 149222 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 10570 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Faun Модел DUO 5Z
Година 2013 Километража 142858 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 19.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија NTM Модел KG-HL
Година 2014 Километража 243694 км Сила
Полска, Widuchowa
Контактирајте го продавачот
9.466 € GBP 8.000 GBP
Камион за ѓубре
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 126890 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Универзален комунален камион
Година 2021 Километража 15000 км Сила
Холандија, Vrouwenparochie
Контактирајте го продавачот
140.900 € PLN 609.000 PLN
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Farid Модел T1S9 PLUS
Година 2023 Километража 50 км Сила
Полска, Sokołów Podlaski
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Zoeller
Година 2009 Километража 350000 км Сила
Полска, Sokołów Podlaski
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Faun Модел 2402
Година 2011 Километража 198000 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
126.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Farid Модел PN15
Година 2022 Километража 10 км Сила
Полска, Sokołów Podlaski
Контактирајте го продавачот
аукција 982,30 € SEK 11.000 SEK
Возило за одвод на фекалии
Носивост 12420 кг
Година 1985 Километража 373902 км Сила
Шведска, Smålandsstenar
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Bruns Модел SP 1102
Година 2013-12 Километража 144000 км Сила
Германија, Oberhausen
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Faun Модел Faun Rotopress
Година 2015-05 Километража 92500 км Сила
Германија, Oberhausen
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Комбинирано возило за чистење канализација
Суспензија пружина/пружина
Година 10/1987 Километража 517000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
99.500 €
Универзален комунален камион
Носивост 9210 кг
Година 2015 Километража 112280 км Сила
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2017 Километража Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 8430 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел DISAB
Година 03/1998 Километража 215000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 11180 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија NTM Модел KG-2K
Година 03/2012 Километража 220000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 5025 кг Зафатнина 14.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2006 Километража 215000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2406 огласа
Прикажи