Филтри -

Машини за чистење снег

Резултати од пребарување: 134 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

134 огласа: Машини за чистење снег

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Година 1996 Километража 50322 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
28.950 €
Година 2002 Километража 225762 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Марка на расфрлач на песок SnowEx
Година Километража Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
17.895,49 €
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 141000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 1996 Километража 63900 км Сила
Германија, Finowfurt near Berlin
BSS heavy machinery GmbH
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
95.100 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 10/2009 Километража 77000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Година 1977-01 Километража 999999 км Сила
Германија, Selm
машина за чистење снег Schneeschild 2,60 / 3,0 m NEU машина за чистење снег Schneeschild 2,60 / 3,0 m NEU машина за чистење снег Schneeschild 2,60 / 3,0 m NEU
3
Контактирајте го продавачот
2.100 €
Година Километража Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
21.450 €
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 56493 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Ширина на опфаќање 4700 м
Година 2006 Километража 45455 км Сила
Германија, Issum
Контактирајте го продавачот
62.110 € NOK 699.000 NOK
Ралник на дозер ралник на дозер
Година Километража 8000 км Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 223143 км Сила
Германија, Sottrum
нови машина за чистење снег Renault RENAULT TRUCKS C CAB2300 320 P6X4 E6 нови машина за чистење снег Renault RENAULT TRUCKS C CAB2300 320 P6X4 E6 нови машина за чистење снег Renault RENAULT TRUCKS C CAB2300 320 P6X4 E6
3
Контактирајте го продавачот
149.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 13.86 м³ Суспензија пружина/пружина Ширина на опфаќање 3 м Марка на расфрлач на песок MKD Ралник на дозер ралник на дозер
Година 12/2023 Километража 2000 км Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Зафатнина 1.7 м³ Марка на расфрлач на песок Schmidt Ралник на дозер ралник на дозер
Година 2007 Километража 142309 км Сила
Романија, 1 Decembrie
Troostwijk Auctions
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Година 2005 Километража 225762 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Десен волан десен волан
Година 1989 Километража 167959 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 142200 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Марка на расфрлач на песок Schmidt Ралник на дозер ралник на дозер
Година 2004 Километража 305619 км Сила
Романија, 1 Decembrie
Troostwijk Auctions
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 230 €
Година Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Контактирајте го продавачот
26.871 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-01-04 Километража 11210 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 05/2000 Километража 2300 м/ч Сила
Германија, Issum
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Ширина на опфаќање 42 м
Година 2009 Километража Сила
Полска, Grabica
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Година 1997 Километража 42500 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 2 м
Година 2021 Километража Сила
Германија, Sittensen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 134 огласа
Прикажи
Претплати се