Филтри -

Универзални комунални камиони

Резултати од пребарување: 187 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

187 огласа: Универзални комунални камиони

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 15000 км Сила
Холандија, Vrouwenparochie
Контактирајте го продавачот
99.500 €
Носивост 9210 кг Работни часови 9403 м/ч
Година 2015 Километража 112280 км Сила
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Година 2024 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
13.310 € SEK 149.000 SEK
Носивост 780 кг Зафатнина 0.042 м³ Работни часови 2317 м/ч
Година 2001 Километража 2317 м/ч Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.765 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Германија, Nienburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 07/2007 Километража 84000 км Сила
Полска, Sanniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4700 кг Евро Euro 2
Година 12/2000 Километража 81000 км Сила
Полска, Sanniki
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2010 Километража Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Работни часови 2520 м/ч
Година 2004 Километража 2520 м/ч Сила
Норвешка, Os I Østerdalen
аукција 3.617 € SEK 40.500 SEK
Носивост 1409 кг Работни часови 59679 м/ч
Година 2011 Километража 59679 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005-03 Километража 60000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Година Километража 171981 км Сила
Холандија, Holten
аукција 10 €
Година 1990 Километража Сила
Германија, Luckau Ot Duben
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 804,50 € DKK 6.000 DKK
Работни часови 2607 м/ч
Година Километража 2607 м/ч Сила
Данска, Ringkøbing
Контактирајте го продавачот
23.530 € HUF 9.350.000 HUF
Година 2006 Километража 60440 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Papiškės
аукција 2.456 € SEK 27.500 SEK
Година 2002 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 44.280 € NOK 500.000 NOK
Година 2020 Километража 34812 км Сила
Норвешка, Stjørdal
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Без ДДВ
Работни часови 6312 м/ч
Година Километража 6312 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Работни часови 5121 м/ч
Година Километража 5121 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 1210 кг
Година 2010 Километража 4110 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Rheden
B-tham Trade & Consultancy B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
344.100 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
72.440 € NOK 818.000 NOK
Носивост 3665 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 45000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Година 2010 Километража Сила
Германија, 94491 Hengersberg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 187 огласа
Прикажи