Филтри -

Комунални возила

Резултати од пребарување: 6582 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

6582 огласа: Комунални возила, комунална механизација

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Мултилифт контејнер
Година Километража Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Носивост 5750 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Модел TLF 4000 4x4
Година 11/2023 Километража 1438 км Сила
Холандија, Annen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Носивост 9800 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Модел low & high pressure pump
Година 2005-03-24 Километража 32765 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Носивост 460 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2018 Километража 212395 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Носивост 7950 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Модел B32 Telescopic
Година 04/2007 Километража 41678 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Носивост 10300 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Модел low & high pressure pump
Година 03/2007 Километража 24915 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Носивост 551 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2019 Километража 276504 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Амбулантно возило
Носивост 440 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2017 Километража 256123 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Носивост 3150 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Модел Rescue Truck
Година 04/2000 Километража 43298 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Носивост 930 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2006 Километража 82500 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2001 Километража 33508 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Носивост 3480 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2007 Километража 24750 км Сила
Холандија, Annen
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Противпожарно возило
Година 2006 Километража 150000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
аукција 1.870 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2024 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Faun
Година 1992 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 13,41 € DKK 100 DKK
Рачно управувана машина за метење
Година 2011 Километража Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 13355 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Zoeller Модел Meduim XL
Година 2010-10 Километража 325965 км Сила
Германија, Bovenden
команден автомобил Opel Varios команден автомобил Opel Varios команден автомобил Opel Varios
3
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Команден автомобил
Евро Euro 6
Година 06/2017 Километража 150000 км Сила
Шпанија, Riba-roja de Túria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Марка на каросерија Olympus
Година 2017 Километража 90 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за чистење канализација
Евро Euro 6 Зафатнина 2 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел IBAK
Година 2016-07 Километража 113000 км Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 86000 км Сила
Полска, Lublin
противпожарна опрема SK Brandblusser (8x) противпожарна опрема SK Brandblusser (8x) противпожарна опрема SK Brandblusser (8x)
3
аукција 10 €
Противпожарна опрема
Година Километража Сила
Холандија, Hasselt
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.910 € GBP 13.450 GBP
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5 Зафатнина 3.6 м³
Година 2018 Километража 207575 км Сила
Обединето Кралство, Sunderland
амбулантно возило Peugeot BOXER L2H2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Година 11/2016 Километража 229000 км Сила
Франција, Commercy
амбулантно возило Citroen JUMPER L2H1 амбулантно возило Citroen JUMPER L2H1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Година 10/2016 Километража 319000 км Сила
Франција, Commercy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6582 огласа
Прикажи