Филтри -

Возила за чистење улици

Резултати од пребарување: 971 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

971 огласа: Возила за чистење улици, машина за чистење улици

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.520 € Без ДДВ
Година 1994 Километража 1 км Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 39139 км Сила
Германија, Sottrum
возило за чистење улици DAF LF 55.220
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража 132476 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 5 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Bucher Модел CITYFANT 5000
Година 08/2013 Километража 93806 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Faun Модел VIAJET 7 HD
Година 05/2019 Километража 125023 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
аукција 8,67 € SEK 100 SEK
Година Километража 56289 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Ширина на опфаќање 1.9 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Ширина на опфаќање 1.9 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 4.950 €
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.500 €
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 4.950 €
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.900 €
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.950 €
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.900 €
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.950 €
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 4.950 €
Ширина на опфаќање 1.9 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 4.950 €
Ширина на опфаќање 1.9 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.500 €
Ширина на опфаќање 1.9 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.950 €
Ширина на опфаќање 0.63 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.900 €
Ширина на опфаќање 0.63 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.950 €
Ширина на опфаќање 0.63 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.900 €
Ширина на опфаќање 0.63 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Брзина 45 км/ч
Година Километража 8020 м/ч Сила
Холандија, Wommels
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 971 огласа
Прикажи
Претплати се