Филтри -

Возила за чистење улици Kärcher

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи

23 огласа: Возила за чистење улици Kärcher

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
возило за чистење улици Kärcher BD100/25
1
цена на барање
2000
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2016
1932 м/ч
Сила 29.93 кс (22 kW) Гориво гас Зафатнина 0.5 м³ Ширина на опфаќање 1.8 м
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
1.632 € 7.000 PLN
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
66.305 €
2022
34 м/ч
Сила 35 кс (25.73 kW)
Германија, Rosdorf
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Белгија, Vinderhoute (Lievegem)
Контактирајте го продавачот
аукција 20.770 € 155.000 DKK
2015
Гориво дизел
Данска, Nordjylland
Контактирајте го продавачот
1.772 € 7.600 PLN
2016
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
1.982 € 8.500 PLN
2016
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
1.725 € 7.400 PLN
2016
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
315 м/ч
Гориво електро
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
возило за чистење улици Kärcher возило за чистење улици Kärcher возило за чистење улици Kärcher
3
цена на барање
Ширина на опфаќање 0.7 м
Холандија, Schoonhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2019
3214 м/ч
Сила 102 кс (75 kW) Гориво дизел
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
45.500 €
2018
490 м/ч
Сила 30 кс (22.05 kW)
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
2010
997 м/ч
Гориво електро
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
1.912 € 8.200 PLN
2016
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
1.865 € 8.000 PLN
2016
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
1.749 € 7.500 PLN
2016
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
возило за чистење улици Kärcher KM120/150R
1
цена на барање
2009
Гориво електро
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
3.031 € 13.000 PLN
2011
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
ново возило за чистење улици Kärcher MIC 26
1
50.735 € Без ДДВ
2023
Сила 25.83 кс (18.99 kW)
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
ново возило за чистење улици Kärcher MIC 26
1
69.420 € Без ДДВ
2023
Сила 25.83 кс (18.99 kW)
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
315 м/ч
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
2012
22222 км
2412 м/ч
Сила 32.63 кс (23.98 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x4
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи