Филтри -

Возила за чистење улици Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

103 огласа: Возила за чистење улици Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
58.300 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
74.890 € Без ДДВ
Марка на каросерија Faun Модел Viajet 6R/LH
Година 2016-03 Километража 132381 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
43.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Faun Модел Viajet 6RH
Година 2013 Километража 178117 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
189.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Faun Модел Viajet 7 R/L H/HS
Година 2018 Километража 106944 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Bucher Модел Cityfant 5000
Година 2012 Километража 57720 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Schmidt
Година 12/2014 Километража 92236 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
32.600 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Bucher
Година 2010 Километража 219400 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Bucher Модел Optifant 70
Година 2006 Километража 247356 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
аукција 20.000 € Без ДДВ
Година Километража 172944 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Година 1987 Километража 30880 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Модел 8
Година 2008-11 Километража 136385 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 359309 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1989 Километража 354794 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
226.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2022-11-24 Километража 14900 км Сила
Германија, Brahmenau
возило за чистење улици Mercedes-Benz Atego 1323 LKO 4x2 / Themis SH7B D/WS возило за чистење улици Mercedes-Benz Atego 1323 LKO 4x2 / Themis SH7B D/WS возило за чистење улици Mercedes-Benz Atego 1323 LKO 4x2 / Themis SH7B D/WS
3
Контактирајте го продавачот
199.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021-04 Километража 33300 км Сила
Германија, Groß-Rohrheim
Контактирајте го продавачот
199.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021-05 Километража 24900 км Сила
Германија, Brahmenau
Контактирајте го продавачот
187.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски Ширина на опфаќање 3200 м
Година 2020-03-17 Километража 34900 км Сила
Германија, Groß-Rohrheim
Контактирајте го продавачот
139.900 € Без ДДВ
Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски Ширина на опфаќање 3940 м
Година 2019-02-25 Километража 79000 км Сила
Германија, Brahmenau
Контактирајте го продавачот
239.400 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2022-10 Километража 15000 км Сила
Германија, Groß-Rohrheim
Контактирајте го продавачот
229.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2022-10 Километража 9000 км Сила
Германија, Groß-Rohrheim
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Brock Модел SL 200/2K
Година 12/2013 Километража 113400 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 101339 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи