Филтри -

Возила за чистење улици DAF

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

48 огласа: Возила за чистење улици DAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража 404569 км Сила
Холандија, Lemelerveld
возило за чистење улици DAF 4x2 Johnston Road Sweeper, Reverse Camera, A/C, Manual Gearbox
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 3.900 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 4.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 315025 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 205040 км Сила
Белгија, Harchies
возило за чистење улици DAF LF55 220
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
возило за чистење улици DAF LF55 220
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 475401 км Сила
Холандија, Deventer
возило за чистење улици DAF 2012 DAF
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
возило за чистење улици DAF LF55.220 EURO 6
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
возило за чистење улици DAF LF55.220 EURO 6
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 79274 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
205.500 € Без ДДВ
Зафатнина 7 м³ Марка на каросерија Schmidt Модел SK 660
Година 06/2023 Километража Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
18.750 €
Евро Euro 5 Модел SL200
Година 2011-05-31 Километража 100738 км Сила
Холандија, OSSENDRECHT
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-04 Километража 400000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
92.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 66657 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на каросерија Johnston Модел VT652
Година 04/2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Brighouse
возило за чистење улици DAF CF75 возило за чистење улици DAF CF75
2
Контактирајте го продавачот
аукција 22.435 € Со вклучен ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се