Филтри -

Возила за чистење улици Bucher

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Возила за чистење улици Bucher

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Евро Euro 6 Зафатнина 1.8001 м³ Марка на каросерија Bucher
Година 09/2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Brighouse
Контактирајте го продавачот
аукција 93,50 € NOK 1.100 NOK
Година 2008 Километража 5200 м/ч Сила
Норвешка, 6770
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 6 м³
Година Километража Сила
Италија, Campolongo Maggiore
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Campolongo Maggiore
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/1997 Километража Сила
Италија, Campolongo Maggiore
возило за чистење улици Bucher CityFant 60 возило за чистење улици Bucher CityFant 60 возило за чистење улици Bucher CityFant 60
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Campolongo Maggiore
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража 15822 км Сила
Норвешка, Voss
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 06/2022 Километража 792 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 30442 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
8.180,80 € Без ДДВ
Година 1990 Километража 11111 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
12.271,19 €
Година 1994 Километража 111 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 66834 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 39139 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 53796 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 4769 м/ч Сила
Шпанија, Gandia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Afragola (NA)
возило за чистење улици Bucher OptiFant 70 XL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 98000 км Сила
Германија, Metten
возило за чистење улици Bucher CITY CAT 2000 возило за чистење улици Bucher CITY CAT 2000 возило за чистење улици Bucher CITY CAT 2000
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 1996 Километража 8200 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Bucher Модел 2008 Брзина 30 км/ч
Година 06/2008 Километража 20000 км Сила
Романија, Constanța
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 26486 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
18.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 27556 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел CityCat K-1500
Година 1989 Километража Сила
Чехија, Bernartice u Trutnova
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Евро Euro 5
Година 03/2011 Километража Сила
Романија, Zalău
Контактирајте го продавачот
аукција 160,80 € DKK 1.200 DKK
Година Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража 4700 км Сила
Австрија, Kremsbrücke
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се