Филтри -

Опреми за чистење патишта

Резултати од пребарување: 1689 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1689 огласа: Опреми за чистење патишта

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
аукција 6.000 €
Возило за чистење улици
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Autoline
чистач на снег Weima SD180 чистач на снег Weima SD180
2
Контактирајте го продавачот
492,90 € PLN 2.130 PLN
Чистач на снег
Година Километража Сила
Полска, Kacice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 1.870 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2024 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
аукција 13,41 € DKK 100 DKK
Рачно управувана машина за метење
Година 2011 Километража Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
90.500 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2021 Километража 1 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2021 Километража 19 км Сила
Унгарија, Budapest
аукција 500 €
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Холандија, Siebengewald
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Autoline
аукција 100 €
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Холандија, Kerkrade
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 4 Зафатнина 6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-05 Километража 244800 км Сила
Германија, Bovenden
аукција 6.000 €
Возило за чистење улици
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.271,19 €
Возило за чистење улици
Година 1994 Километража 111 км Сила
Бугарија, Plovdiv
аукција 500 €
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Холандија, Siebengewald
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 4 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 136000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-10-08 Километража 205122 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило за чистење улици
Година 2024 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило за чистење улици
Година 2024 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 824,60 € DKK 6.150 DKK
Чистач на снег
Година 2011 Километража Сила
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
аукција 771 € DKK 5.750 DKK
Чистач на снег
Година 2011 Километража Сила
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
аукција 804,50 € DKK 6.000 DKK
Чистач на снег
Година 2011 Километража Сила
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
893 € SEK 10.000 SEK
Приколка со растурач на песок
Година Километража Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Зафатнина 6 м³
Година 01/2023 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 01/2024 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило за чистење улици
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1689 огласа
Прикажи