Филтри -

Камиони за чистење канализација

Резултати од пребарување: 163 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

163 огласа: Камиони за чистење канализација, возило за чистење канализации

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
11.840 € GBP 9.950 GBP
Евро Euro 4
Година 2008-09 Километража 293756 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Десен волан десен волан
Година 2012-02-22 Километража 69970 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.527 € HUF 2.950.000 HUF
Година 1982 Километража 221821 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
45.300 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски Модел HYDRONIDE
Година 2006 Километража 233444 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 227009 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 327281 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 221645 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на камион за чистење на септички јами Güvenç Модел GVC-CJ m3
Година 05/2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 281000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина 7.9 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Assmann Модел 8,0/228 P2GGVS ADR
Година 2002 Километража 140162 км Сила
Германија, Bad Krozingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Зафатнина 2.2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2004 Километража Сила
Полска, Wilków
Контактирајте го продавачот
79.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на камион за чистење на септички јами Whale
Година 2014-05 Километража 226000 км Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 1300 л Суспензија пружина/пружина Модел RIVARD Bora
Година 2011 Километража 114372 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 13.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-09 Километража 260000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2005 Километража 376299 км Сила
Холандија, Deventer
камион за чистење канализација Mercedes-Benz камион за чистење канализација Mercedes-Benz камион за чистење канализација Mercedes-Benz
3
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Година 2009 Километража Сила
Полска, Chełm Śląski
Контактирајте го продавачот
3.419 € Без ДДВ
Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann
Година 06/1998 Километража 500000 км Сила
Литванија
нови камион за чистење канализација JAC N200 нови камион за чистење канализација JAC N200
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 8 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
7.199 € Без ДДВ
Марка на камион за чистење на септички јами Müller
Година 09/2006 Километража 271000 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 15000 л
Година 2014 Километража 275000 км Сила
Данска, Greve
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-02 Километража 158498 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-08 Километража 471240 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-03-01 Километража 368000 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
184.000 € Без ДДВ
Зафатнина 12000 л Модел Disab Centurion P210/9
Година Километража 336700 км Сила
Полска, Niwy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 163 огласа
Прикажи