Филтри -

Возила за чистење улици Hako

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

63 огласа: Возила за чистење улици Hako

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Марка на каросерија Hako Модел CityMaster 2000 Брзина 50 км/ч
Година 2013 Километража 5234 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
аукција 85,50 € NOK 1.000 NOK
Година Километража Сила
Норвешка, Moss
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 1282 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Евро Euro 4
Година 2012 Километража 47363 км Сила
Германија, Sottrum
аукција 1.000 €
Година Километража Сила
Германија, Borken
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража 5900 м/ч Сила
Норвешка, Harstad
Контактирајте го продавачот
аукција 500 € Без ДДВ
Година Километража 697 м/ч Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
18.580 € HUF 7.300.000 HUF
Година 2010 Километража 1 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
11.890 € Без ДДВ
Година 2007-06 Километража 49890 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2015 Километража 96429 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Година 2010 Километража 4522 м/ч Сила
Германија, Saarbrucken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Hako Модел Citymaster 2200
Година 01/2018 Километража 36000 км Сила
Полска, Goleniów
Контактирајте го продавачот
6.100 € Без ДДВ
Марка на каросерија Hako Модел Jonas 1200 E
Година 2012 Километража 800 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Модел Citymaster 1600
Година 12/2017 Километража 13000 км Сила
Полска, Goleniów
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Година Километража 1052 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2013 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Sanniki
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 1 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 4391 м/ч Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 72000 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
9.194 € PLN 40.000 PLN
Зафатнина 0.075 м³ Ширина на опфаќање 0.7 м Брзина 6 км/ч
Година 2014 Километража 1287 м/ч Сила
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Hako Модел Citymaster 2200
Година 2017 Километража 4920 м/ч Сила
Австрија, Inzing
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Hako Модел Citymaster 2000
Година 2011 Километража 4729 м/ч Сила
Австрија, Inzing
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Марка на каросерија Hako Модел CITYMASTER 1250 Airco Брзина 30 км/ч
Година 10/2020 Километража 287 м/ч Сила
Холандија, De Lutte
Контактирајте го продавачот
5.746 € PLN 25.000 PLN
Година 2009 Километража Сила
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
16.090 € PLN 70.000 PLN
Година 2014 Километража Сила
Полска, Brzesko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се