Филтри -

Возили за одвод на фекалии MAN

Резултати од пребарување: 91 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

91 огласа: Возили за одвод на фекалии MAN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Носивост 17000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18000 л
Година 05/2016 Километража 179000 км Сила
Полска, Brzeg
возило за одвод на фекалии MAN TGS 26.440 BL 6x2/KROLL/Saug u.Druck kombi,Funk
1
Контактирајте го продавачот
202.288,10 € Со вклучен ДДВ
Носивост 10740 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 434000 км Сила
Германија, Munster
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2004-06-19 Километража 382947 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
аукција 12.330 € DKK 92.000 DKK
Евро Euro 4 Зафатнина 10400 л
Година 2009 Километража 330786 км Сила
Данска, Sønderborg
Контактирајте го продавачот
аукција 10.590 € DKK 79.000 DKK
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 187000 км Сила
Данска, Sønderborg
Контактирајте го продавачот
116.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 218000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Носивост 6890 кг
Година 10/1989 Километража 873625 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Носивост 9990 кг Евро Euro 3 Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Müller Модел Canalmaster CM F 120 E
Година 2004-12 Километража 210165 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
8.271 € GBP 6.950 GBP
Марка на камион за чистење на септички јами Whale
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-05 Километража 312000 км Сила
Германија, Bielefeld
возило за одвод на фекалии MAN THM 26-340 возило за одвод на фекалии MAN THM 26-340 возило за одвод на фекалии MAN THM 26-340
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 436000 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2007 Километража 225700 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 2395 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2007 Километража 355400 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-11-01 Километража 294000 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
115.900 € Без ДДВ
Носивост 11258 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-03-01 Километража 418500 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14650 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2011 Километража 33884 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година Километража 166000 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
31.140 € PLN 132.500 PLN
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 691000 км Сила
Полска, Piątkowice
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 115791 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1
Година 1988 Километража 424185 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Марка на камион за чистење на септички јами Assmann Модел 12,0 / 229pwrg4
Година 05/2001 Километража 250000 км Сила
Полска, Myszęcin
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Носивост 9320 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-02-15 Километража 200670 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Носивост 7825 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-09-16 Километража 229840 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
53.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 20 м³
Година 2018 Километража 720 км Сила
Полска, Białobrzegi
Контактирајте го продавачот
37.190 € Со вклучен ДДВ
Година 2000-12 Километража 175000 км Сила
Австрија, Rotenturm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 91 огласа
Прикажи