Филтри -

Камиони за ѓубре Scania

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

74 огласа: Камиони за ѓубре Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција 500 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража 521603 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 331670 км Сила
Франција
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 15 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија NTM
Година 2003 Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
44.420 € PLN 189.000 PLN
Евро Euro 6 Зафатнина 22 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Joab Модел 22.2m3 Начин на истовар задна
Година 2016 Километража 128000 км Сила
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Зафатнина 12.5 м³ Модел DISAB ENVAC
Година 2012 Километража 139100 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 519065 км Сила
Србија, Adrani
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 141457 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Носивост 10783 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-03-14 Километража 602013 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Носивост 11000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 20 м³ Марка на каросерија Zoeller Начин на истовар задна
Година 2014 Километража 275000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
25.860 € SEK 300.000 SEK
Носивост 12140 кг
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Blekinge
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.190 € SEK 95.000 SEK
Носивост 7940 кг Марка на каросерија Norba Модел L200
Година 2005 Километража 227870 км Сила
Шведска, Blekinge
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Носивост 4505 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Joab Модел Anaconda Twin Начин на истовар задна
Година 2010 Километража 404117 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 11340 кг Евро Euro 5 Модел GeesinkNorba Type: GPMIII v 20H25 Lifter: GEC
Година 12/2010 Километража 372479 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 500 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража 220310 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Носивост 14785 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-12-12 Километража 271041 км Сила
Холандија, Andelst
аукција аукција
Носивост 11782 кг Марка на каросерија Joab Модел Anaconda 16
Година 2013 Километража 232101 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.400 € Без ДДВ
Носивост 11425 кг Евро Euro 6 Модел Faun Rotopress Type: 518 L Bio, Bekker La Gram. Type: RP 518L
Година 02/2013 Километража 297651 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.587 €
Евро Euro 5 Марка на каросерија Faun Модел VR5Z
Година 2010 Километража 135000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9800 кг Евро Euro 6
Година 2013 Километража 502000 км Сила
Данска, Greve
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Носивост 10200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 23 м³
Година 12/2014 Километража 483190 км Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
15.250 € PLN 64.900 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија NTM Начин на истовар странично
Година 2011 Километража 180191 км Сила
Полска, Kielno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 344000 км Сила
Данска, Vamdrup
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 11305 кг Евро Euro 5 Модел Geesink Norba Type: GPMIII v 20H25
Година 12/2010 Километража 362142 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 12525 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2012 Километража 218000 км Сила
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 10460 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-06-01 Километража 437631 км Сила
Холандија, Andelst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи