Филтри -

Камиони за ѓубре Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 339 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

339 огласа: Камиони за ѓубре Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Турција, Selçuklu / Konya
CNR MUNICIPAL SERVICE VEHICLES AND ON VEHICLE EQUIPMENT INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 5025 кг Зафатнина 14.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2006 Километража 215000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 11500 кг Зафатнина 21 м³
Година 12/2012 Километража 388189 км Сила
Чехија, Lavičky
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.450 € PLN 99.900 PLN
Носивост 10570 кг Евро Euro 5 Зафатнина 6.37 м³
Година 2009 Километража 289030 км Сила
Полска, Starogard Gdański
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Носивост 17000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 21 м³
Година 2014-06 Километража 161539 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Norba
Година 2008 Километража 133000 км Сила
Финска, Helsingby
камион за ѓубре Mercedes-Benz 3241 MP3 8x2 Faun Variopress 527 + Zoeller 2301
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2010-12 Километража 283200 км Сила
Германија, Fließem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11800 кг Евро Euro 3 Зафатнина 25.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2002 Километража 90576 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Зафатнина 16 м³ Начин на истовар задна
Година 11/2015 Километража 147000 км Сила
Полска, Bielsko-Biała
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 24 м³ Марка на каросерија Faun Модел variopress
Година 07/2012 Километража 212000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
29.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Zoeller Модел semat
Година 06/2012 Километража 128000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
26.990 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Geesink Начин на истовар задна
Година 03/2007 Километража 380000 км Сила
Полска, Bielsko-Biała
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Zoeller Начин на истовар задна
Година 12/2013 Километража 118100 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Heil Начин на истовар задна
Година 2013 Километража 103000 км Сила
Полска, Bielsko-Biała
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Joab
Година 07/2011 Километража 247000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 11460 кг Евро Euro 5 Зафатнина 17.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија NTM Модел NTM KG-HB Начин на истовар задна
Година 2012 Километража 174252 км Сила
Полска, Szczecin
PHU Impex
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 10400 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Faun Модел SL 5Z Начин на истовар задна
Година 2013 Километража 155000 км Сила
Полска, Widuchowa
PHU Impex
18 години на Autoline
камион за ѓубре Mercedes-Benz ECONIC BLUETEC 6
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража 96098 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 11050 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-02 Километража 218200 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2014-03 Километража 330000 км Сила
Германија, Fließem
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Faun Модел 2402 Начин на истовар задна
Година 2011 Километража 198000 км Сила
Полска, Szczecin
PHU Impex
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Носивост 12420 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 206264 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Носивост 10900 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 251322 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Носивост 10750 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 135925 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 10350 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 150549 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
15.800 €
Носивост 10280 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 184846 км Сила
Германија, Sottrum
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 339 огласа
Прикажи
Претплати се