Филтри -

Камиони за ѓубре DAF

Резултати од пребарување: 229 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

229 огласа: Камиони за ѓубре DAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 11223 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-02-16 Километража 311665 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11400 кг Евро Euro 6 Зафатнина 25 м³ Марка на каросерија Farid Модел T1SM 25 Начин на истовар задна
Година 04/2017 Километража 98196 км Сила
Италија, Noventa di Piave(VE)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 220000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Носивост 9670 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел M21x2L
Година 2010-08-18 Километража 173172 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Носивост 9790 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел M21X2L
Година 2010-08-25 Километража 140166 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8800 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023-10-18 Километража 488 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража 28000 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Носивост 8400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-10-04 Километража 157461 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Носивост 12500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 17 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел GPM III v 17H25 SPLITII
Година 2013-10-22 Километража 294903 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Носивост 11175 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 365000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 11110 кг Евро Euro 5 Модел Geesinknorba
Година 2012 Километража 394612 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13071 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 254891 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Geesink
Година 2012 Километража 143000 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11715 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел FLEX FS DUO FS
Година 2017-03-28 Километража 84684 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2008 Километража 342800 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
87.500 €
Евро Euro 6
Година 2019-07-25 Километража 53165 км Сила
Италија, Building U10 – Livello 8
Контактирајте го продавачот
43.510 € PLN 189.000 PLN
Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пневматски Начин на истовар задна
Година 03/2010 Километража 209700 км Сила
Полска, Bielsko-Biała
Контактирајте го продавачот
27.450 € Без ДДВ
Носивост 11000 кг Марка на каросерија VDK
Година 11/2011 Километража 160000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија VDK
Година 05/2008 Километража 226000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Носивост 9695 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел M21-X2L
Година 2010-09-08 Километража 189039 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.900 €
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11 м³ Начин на истовар задна
Година 2009 Километража 689000 км Сила
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Холандија, Heinenoord
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 120 км Сила
Холандија, Heinenoord
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Носивост 11295 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-01-19 Километража 266977 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Чехија, Strančice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 229 огласа
Прикажи
Претплати се