Филтри -

Камиони за ѓубре IVECO

Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

75 огласа: Камиони за ѓубре IVECO

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел AMS 10 Начин на истовар задна
Година 2011 Километража 247000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
132.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Zoeller Модел MEDIUM XL-ib 22,4 m3 + SK 351
Година 11/2022 Километража 18800 км Сила
Полска, Łódź
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.950 € Без ДДВ
Носивост 10600 кг Евро Euro 5
Година 12/2012 Километража 225369 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 290000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 200000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 05/2010 Километража 299930 км Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Марка на каросерија Coseco Модел K6 30MC Начин на истовар задна
Година 2015-04 Километража 130000 км Сила
Италија, Noventa di Piave(VE)
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Носивост 10650 кг Евро Euro 6 Марка на каросерија Farid Модел FARID T1SM25 Начин на истовар задна
Година 2019-03-22 Километража 94000 км Сила
Италија, Noventa di Piave(VE)
Контактирајте го продавачот
39.440 € PLN 169.000 PLN
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Zoeller
Година 2015 Километража 70000 км Сила
Полска, Sokołów Podlaski
Контактирајте го продавачот
162.000 € Без ДДВ
Носивост 11500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Farid Модел T1SM22
Година 2024 Километража 10 км Сила
Полска, Sokołów Podlaski
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Farid Модел MK1 5/7 Начин на истовар задна
Година 04/2012 Километража 148000 км Сила
Италија, Fasano
Контактирајте го продавачот
аукција 1.570 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража 167320 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Farid Начин на истовар задна
Година 2007 Километража 178000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Марка на каросерија Farid Начин на истовар задна
Година 2016 Километража 150000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 9 м³ Марка на каросерија Geesink Начин на истовар задна
Година 2010 Километража 185000 км Сила
Романија, Deva
нови камион за ѓубре IVECO EUROCARGO ML 180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пружина Модел ECOMAX 15, 18, 20, 22 м3 Начин на истовар задна
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Faun
Година 2016 Километража 70937 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 9943 кг Евро Euro 3 Модел GPM
Година 02/2006 Километража 272000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 11600 кг Евро Euro 5 Модел SCHOONWATER TANK
Година 06/2014 Километража 79000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Носивост 10940 кг Евро Euro 3 Зафатнина 26 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел OMB
Година 2002 Километража 274091 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 1550 кг Евро Euro 5 Зафатнина 5 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел MAZZOCCHIA Начин на истовар задна
Година 2013 Километража 154000 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
13.300 € Без ДДВ
Носивост 2290 кг Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Coseco Модел K/2A MC8 N.241/11 Начин на истовар задна
Година 2011-10-11 Километража 293550 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
43.640 € PLN 187.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Faun Модел Powerpress Начин на истовар задна
Година 2015 Километража 309194 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
57.170 € PLN 245.000 PLN
Носивост 10380 кг Евро Euro 6 Зафатнина 21.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Zoeller Модел WJME2NNH60C328408 Начин на истовар задна
Година 01/2016 Километража 69866 км Сила
Полска, Ślesin
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи