Филтри -

Возили за одвод на фекалии Scania

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

57 огласа: Возили за одвод на фекалии Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година 10/2004 Километража 270000 км Сила
Полска, Cewków
Контактирајте го продавачот
173.000 € Без ДДВ
Зафатнина 10000 л Марка на камион за чистење на септички јами Hvidtved Larsen Модел FLEX LINE 310
Година 2010 Километража 395500 км Сила
Полска, Niwy
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
165.500 € Без ДДВ
Зафатнина 10300 л Марка на камион за чистење на септички јами Hvidtved Larsen Модел FlexVac 311
Година 2008 Километража 88160 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
127.500 € Без ДДВ
Зафатнина 10400 л Марка на камион за чистење на септички јами Hvidtved Larsen Модел SPULEUDSYR
Година 2009 Километража 127100 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
362.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 13000 л Марка на камион за чистење на септички јами Amphitec Модел VORTEX ATEX
Година 2015 Километража 98200 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Зафатнина 16000 л Марка на камион за чистење на септички јами Kaiser Модел EUR-MARK PKL8.8
Година 2004 Километража 392200 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
275.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 12000 л Модел Disab Centurion P210/8
Година 2013 Километража 103300 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
аукција 8,67 € SEK 100 SEK
Носивост 12205 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 566570 км Сила
Шведска, Borlänge
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 17 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Rolba
Година 03/2008 Километража 546810 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Носивост 11150 кг Зафатнина 14.5 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел ROLBA
Година 12/1999 Километража 1090397 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 8430 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел DISAB
Година 03/1998 Километража 215000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Носивост 15050 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15000 л
Година 06/2012 Километража Сила
Естонија, Jüri
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Зафатнина 18 м³
Година 03/2002 Километража 323347 км Сила
Естонија, Jüri
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Носивост 13075 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2007 Километража 450250 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Зафатнина 14 м³
Година 08/1988 Километража 345031 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Зафатнина 12500 л Модел DISAB ENVAC
Година 2012 Километража 139100 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
56.400 € PLN 240.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2014 Километража 593000 км Сила
Полска, Wilków Pierwszy
возило за одвод на фекалии Scania R500 *6x2 *13.500L *FICO *PRESSURE + VACUUM возило за одвод на фекалии Scania R500 *6x2 *13.500L *FICO *PRESSURE + VACUUM возило за одвод на фекалии Scania R500 *6x2 *13.500L *FICO *PRESSURE + VACUUM
3
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Носивост 10730 кг Евро Euro 4 Зафатнина 13.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-06 Километража Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.700 € PLN 249.800 PLN
Суспензија пружина/пневматски Модел Aquateq DMU-4612 Ecovee
Година 2012 Километража 140903 км Сила
Полска, Kielno
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 12140 кг Евро Euro 2 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1998-01-05 Километража 293521 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
67.200 €
Година 1997 Километража 567056 км Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
12.560 € SEK 145.000 SEK
Носивост 11490 кг Зафатнина 17 м³
Година 1998 Километража Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
возило за одвод на фекалии Scania Minikombi Scania P114 6X2-4NA -2004| Slamsug säljes via auktion
1
Контактирајте го продавачот
аукција 10.530 € SEK 121.500 SEK
Носивост 11480 кг
Година 2004 Километража 60369 км Сила
Шведска, Örebro
Контактирајте го продавачот
42.271 €
Зафатнина 11000 л
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 28500 л Суспензија пружина/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Hvidtved Larsen Модел 93
Година 2006 Километража 872000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи