Филтри -

Возили за одвод на фекалии IVECO

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

27 огласа: Возили за одвод на фекалии IVECO

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
8.868 € PLN 38.000 PLN
Носивост 8700 кг Зафатнина 8400 м³ Суспензија пружина/пружина Модел JOSKIN
Година 1997 Километража 480000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
89.950 € Без ДДВ
Носивост 3740 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2013 Километража 115191 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 600 кг Евро Euro 6
Година 2019-04-17 Километража 150668 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 600 кг Евро Euro 6
Година 2019-04-17 Километража 165954 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
207.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 18000 л Марка на камион за чистење на септички јами Ravo Модел COMBI
Година 03/2011 Километража 159000 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
131.000 € Без ДДВ
Марка на камион за чистење на септички јами Müller
Година 2008 Километража 395000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Модел MTS
Година 2008 Километража 163900 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Зафатнина 24 м³
Година 2012 Километража 912000 км Сила
Полска, Gmina Puszcza Mariańska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 220192 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Евро Euro 5 Зафатнина 8.5 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на камион за чистење на септички јами Whale
Година 2008-08 Километража 248000 км Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Модел Kobit FEKO/12
Година 01/2010 Километража 571328 км Сила
Словачка, Brzotín
возило за одвод на фекалии IVECO Eurostar 190 190 47 возило за одвод на фекалии IVECO Eurostar 190 190 47
2
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 03/2000 Километража 455777 км Сила
Холандија, schoondijke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 134000 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8100 кг Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/1994 Километража 260000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10500 кг Евро Euro 2 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/1998 Километража 155 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Носивост 14360 кг
Година 2003 Километража 303401 км Сила
Финска, Nurmes
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 600 кг Евро Euro 6
Година 2019-04-03 Километража 130261 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 600 кг Евро Euro 6
Година 2019-05-01 Километража 179153 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Марка на камион за чистење на септички јами Cappellotto
Година 2011 Километража 195000 км Сила
Италија, San Marzano di San Giuseppe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на камион за чистење на септички јами Moro
Година 1994 Километража 206177 км Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 600 кг Евро Euro 6 Зафатнина 11 м³ Модел FLEXI
Година 2019-04-03 Километража 168177 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, San Marzano di San Giuseppe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4200 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2005 Километража 252000 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2001 Километража 21345 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 440000 км Сила
Италија, San Marzano di San Giuseppe
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи