Филтри -

Возили за одвод на фекалии Renault

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

28 огласа: Возили за одвод на фекалии Renault

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
138.000 € Без ДДВ
Зафатнина 8 м³ Модел RSP ESE 26/8-1+1 -K
Година 2009 Километража 144500 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
151.000 € Без ДДВ
Зафатнина 5000 л Модел KANRO 5000
Година 2018 Километража 20400 км Сила
Полска
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Зафатнина 12200 л Модел RIVARD RECYTLING
Година 2009 Километража 198500 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
117.000 €
Модел MTS DINO 3
Година 2008 Километража 183600 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Зафатнина 8600 м³ Модел RIVARD HYDROCURE
Година 2003 Километража 389000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Зафатнина 8500 м³ Модел RIVARD COMBINE HYDROCUREUR
Година 2003 Километража 128000 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Зафатнина 7000 л Модел WUKO SCK-4z
Година 2004 Километража 716700 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 4850 кг Евро Euro 3 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Huwer Модел Combiné 8.2m3
Година 01/2004 Километража 363000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 629000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
35.250 € PLN 150.000 PLN
Зафатнина 8 м³
Година 2008 Километража 184300 км Сила
Полска, Karchowice
Контактирајте го продавачот
аукција 30.925 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 262122 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
34.080 € PLN 145.000 PLN
Евро Euro 5 Зафатнина 11.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 590000 км Сила
Полска, Wilków Pierwszy
Контактирајте го продавачот
35.020 € PLN 149.000 PLN
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 8000 л Суспензија пружина/пружина Модел Stroka
Година 2014 Километража 386000 км Сила
Полска, Świętoszówka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 379000 км Сила
Полска, Sosnowiec
возило за одвод на фекалии Renault New tank 11m3 new JUROP PN84 FEKAL возило за одвод на фекалии Renault New tank 11m3 new JUROP PN84 FEKAL возило за одвод на фекалии Renault New tank 11m3 new JUROP PN84 FEKAL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 385000 км Сила
Полска, Brzozów
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 620514 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 09/2011 Километража 249328 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-02-10 Километража 85400 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-03-27 Километража 587583 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
116.000 € Без ДДВ
Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 10 км Сила
Полска, Sokołów Podlaski
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 8090 кг Зафатнина 8 м³ Марка на камион за чистење на септички јами Ravo Модел KZ 8082/1500
Година 07/2000 Километража 200646 км Сила
Белгија, Zele
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Носивост 10630 кг Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел Kenis
Година 01/2017 Километража 168524 км Сила
Белгија, Zele
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 02/2010 Километража 108000 км Сила
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
25.800 €
Евро Euro 3
Година 2006-05-05 Километража 145391 км Сила
Холандија, Made
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи