Филтри -

Возили за одвод на фекалии Volvo

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Возили за одвод на фекалии Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел Tipper with ADR
Година 2013-03-27 Километража 584000 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Носивост 6800 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999-04-01 Километража 128000 км Сила
Естонија, Rapla
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 16400 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел KORP & SON RA SLT 8-SP 10
Година 03/2003 Километража 140736 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Носивост 12010 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел KORP&SON
Година 06/2006 Километража 221712 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2980 кг Евро Euro 5 Модел DISACLEAN
Година 03/2011 Километража 217000 км Сила
Шведска, Eslöv
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Финска, Pori, Satakunta
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 17 м³ Марка на камион за чистење на септички јами Akin
Година 2012 Километража 163000 км Сила
Полска, Białobrzegi
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1989 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Модел 51035
Година Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел C414387
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Howden
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Евро Euro 4
Година 2008-11-04 Километража 225000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел RL51 COL
Година Километража 779000 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел RT51 COL
Година Километража 625000 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
169.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 18000 л Марка на камион за чистење на септички јами Rolba Модел ADR KOMBI
Година 2010 Километража 193800 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
46.300 €
Година 2008 Километража 257200 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
193.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³ Модел Disab Centurion P210/9
Година 11/2008 Километража 237100 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
122.500 € Без ДДВ
Зафатнина 14000 л Модел JOSKIN
Година 2009 Километража 453300 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 9600 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража 219470 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
5.999 €
Година 1997 Километража Сила
Полска, Przodkowo
Контактирајте го продавачот
29.999 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Полска, Przodkowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1986-06 Километража 790000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
207.000 € Без ДДВ
Зафатнина 14000 л Марка на камион за чистење на септички јами Hvidtved Larsen Модел FLEX LINE 414 ADR
Година 2012 Километража 195400 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 148000 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 12000 м³
Година 2014-01 Километража 176500 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, San Marzano di San Giuseppe
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се