Филтри -

Куќи на тркала

Резултати од пребарување: 684 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

684 огласа: Куќи на тркала

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Носивост 1100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на шасија Iveco Седишта 4 Број на места за спиење 6 Резервоар за вода 200 л Резервоар за нечиста вода 200 л
Година 06/2013 Километража 45000 км Сила
Словачка, Hokovce
Контактирајте го продавачот
57.890,76 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2022-12 Километража 13 км Сила
Германија, Sangerhausen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Година 2012 Километража 734 км Сила
Холандија, Boxmeer
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
аукција аукција
Година 1980 Километража 24147 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
57.890,76 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2022-12 Километража 13 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
27.950 €
Седишта 4 Број на места за спиење 4
Година 2007-01-10 Километража 95054 км Сила
Холандија, Hoofddorp
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1972 Километража 78748 км Сила
Белгија, Lokeren
Контактирајте го продавачот
219.000 € Без ДДВ
Број на места за спиење 4
Година 2008 Километража Сила
Норвешка, Fosser
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Година 04/1998 Километража 15000 км Сила
Романија, Sebeș
Контактирајте го продавачот
60.580 € CZK 1.540.000 CZK
Број на места за спиење 2
Година 2024 Километража Сила
Чехија, Praha 5
Контактирајте го продавачот
57.890,76 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022-12 Километража 13 км Сила
Германија, Sangerhausen
куќа на тркала Adria Coral All-In 670 SL куќа на тркала Adria Coral All-In 670 SL куќа на тркала Adria Coral All-In 670 SL
3
Контактирајте го продавачот
64.612 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, 48249 Dülmen
Контактирајте го продавачот
66.660 € CZK 1.695.000 CZK
Евро Euro 6 Марка на шасија Renault Број на места за спиење 5 Резервоар за вода 100 л Резервоар за нечиста вода 110 л
Година 2024 Километража 20 км Сила
Чехија, Brandýs nad Labem
Контактирајте го продавачот
161.800 € PLN 699.900 PLN
Носивост 480 кг Седишта 4
Година 2023 Километража 7 км Сила
Полска, Baniocha
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 530 кг Седишта 4
Година 2018 Километража 162350 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Laizhou
Контактирајте го продавачот
60.730 € CZK 1.544.000 CZK
Број на места за спиење 4
Година 2024 Километража Сила
Чехија, Praha 5
Контактирајте го продавачот
60.740 € CZK 1.545.000 CZK
Број на места за спиење 4
Година 2022 Километража 8348 км Сила
Чехија, Praha 5
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на шасија Peugeot Седишта 5 Број на места за спиење 5 Резервоар за вода 100 л Резервоар за нечиста вода 120 л
Година 2024 Километража 10 км Сила
Романија, Cluj-Napoca
XGO AUTORULOTE
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Марка на шасија Fiat Седишта 4 Број на места за спиење 2 Резервоар за вода 85 л Резервоар за нечиста вода 90 л
Година 2024 Километража 10 км Сила
Романија
XGO AUTORULOTE
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Марка на шасија Fiat Седишта 4 Број на места за спиење 2 Резервоар за вода 85 л Резервоар за нечиста вода 90 л
Година 2024 Километража 10 км Сила
Романија
XGO AUTORULOTE
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на шасија Peugeot
Година 2024 Километража 10 км Сила
Романија, Luna de Sus
XGO AUTORULOTE
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
63.864,71 € Без ДДВ
Носивост 613 кг Седишта 4
Година 2021-01 Километража 22807 км Сила
Германија, Hildesheim
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-02 Километража 582000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 2 Број на места за спиење 2
Година 2007 Километража 280000 км Сила
Латвија
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 684 огласа
Прикажи
Претплати се