Филтри -

Куќи на тркала Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

56 огласа: Куќи на тркала Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 450 кг Евро Euro 6 Суспензија хидраулично Марка на шасија Mercedes-Benz Седишта 4 Резервоар за вода 100 л
Година 01/2023 Километража 4900 км Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Број на места за спиење 3 Резервоар за вода 270 л Резервоар за нечиста вода 110 л
Година Километража Сила
Турција, Yalova
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.850 € Со вклучен ДДВ
Година 01/2024 Километража Сила
Турција, Yalova
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 1635 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Седишта 6 Број на места за спиење 6
Година 2002 Километража 640667 км Сила
Естонија, Kurna
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на шасија Mercedes-Benz Седишта 4 Број на места за спиење 4 Резервоар за вода 110 л Резервоар за нечиста вода 85 л
Година 05/2024 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2023 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
149.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на шасија Mercedes-Benz Седишта 5 Број на места за спиење 5 Резервоар за вода 57 л
Година 07/2021 Километража 28000 км Сила
Чехија, Liberec 10
Контактирајте го продавачот
145.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на шасија Mercedes-Benz Седишта 4 Број на места за спиење 6 Резервоар за вода 100 л Резервоар за нечиста вода 100 л
Година 2019 Километража Сила
Полска, Piła
Контактирајте го продавачот
145.000 € Со вклучен ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на шасија Mercedes-Benz Седишта 4 Број на места за спиење 6 Резервоар за вода 100 л Резервоар за нечиста вода 100 л
Година 2019 Километража Сила
Полска, Piła
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на шасија Mercedes-Benz Број на места за спиење 4 Резервоар за вода 200 л
Година 2003 Километража 405000 км Сила
Германија, Porta Westfalica
куќа на тркала Mercedes-Benz Office Truck
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
63.773 € Без ДДВ
Седишта 4
Година 2022 Километража 13230 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
63.773 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2022-07 Километража 13230 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
103.900 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 08/2019 Километража 60000 км Сила
Германија, 48249 Dümo Dülmen (Hiddingsel) Graskamp 15
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Марка на шасија Mercedes-Benz Седишта 2 Број на места за спиење 3 Резервоар за вода 500 л Резервоар за нечиста вода 100 л
Година 01/2020 Километража 63600 км Сила
Германија, Feldkirchen
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража 32000 км Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
34.770 € PLN 149.000 PLN
Седишта 6
Година 2017 Километража 90000 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
19.945 €
Седишта 2 Број на места за спиење 2
Година 1977-05-27 Километража 154918 км Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
24.900 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2200 кг Евро Euro 4 Седишта 3
Година 1998 Километража 224586 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
69.800 € Без ДДВ
Носивост 1135 кг Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2023-03-06 Километража 7675 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Марка на шасија Mercedes-Benz Седишта 3 Број на места за спиење 2
Година 10/1992 Километража 31500 км Сила
Австрија, Gars am Kamp
Контактирајте го продавачот
69.770 € PLN 299.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на шасија Mercedes-Benz Седишта 6 Број на места за спиење 4 Резервоар за вода 30 л
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Носивост 550 кг Евро Euro 6 Марка на шасија Mercedes-Benz Седишта 5 Број на места за спиење 5 Резервоар за вода 60 л
Година 03/2020 Километража 58500 км Сила
Чехија, Liberec 10
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Марка на шасија Mercedes-Benz Седишта 2
Година 12/2010 Километража 203600 км Сила
Полска, Lubin
Контактирајте го продавачот
34.770 € PLN 149.000 PLN
Суспензија пружина/пружина Марка на шасија Mercedes-Benz Седишта 6 Број на места за спиење 4 Резервоар за вода 30 л
Година 2019 Километража 64000 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи