Филтри -

Куќи на тркала Volkswagen

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

41 огласа: Куќи на тркала Volkswagen

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
69.370 € PLN 295.200 PLN
Евро Euro 6 Марка на шасија Volkswagen Седишта 6 Број на места за спиење 4 Резервоар за вода 30 л
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Łysomice
Контактирајте го продавачот
46.740 € CZK 1.156.000 CZK
Број на места за спиење 4
Година 2023 Километража Сила
Чехија, Praha 5
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
56.667 € Без ДДВ
Седишта 4 Резервоар за вода 110 л Резервоар за нечиста вода 90 л
Година 10/2021 Километража 15682 км Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
40.140 € PLN 170.800 PLN
Марка на шасија Volkswagen
Година 2022 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
57.050,42 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2022-12 Километража 13 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
57.050,42 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2022-12 Километража 13 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
57.050,42 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022-12 Километража 13 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
60.327,73 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022-12 Километража 11 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
60.327,73 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2022-12 Километража 11 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
60.327,73 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2022-12 Километража 11 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
70.270 € PLN 299.000 PLN
Седишта 4
Година 2024 Километража 10 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
32.670 € PLN 139.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на шасија Volkswagen Седишта 4 Број на места за спиење 4 Резервоар за вода 30 л
Година 2017 Километража 120000 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
35.020 € PLN 149.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на шасија Volkswagen Седишта 6 Број на места за спиење 4 Резервоар за вода 30 л
Година 2017 Километража Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
42.070 € PLN 179.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на шасија Volkswagen Седишта 4 Број на места за спиење 4 Резервоар за вода 30 л
Година 2021 Километража 1000 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
42.070 € PLN 179.000 PLN
Евро Euro 6 Марка на шасија Volkswagen Седишта 4 Број на места за спиење 4 Резервоар за вода 30 л
Година 2020 Километража 29000 км Сила
Полска, Łysomice
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Марка на шасија Volkswagen Седишта 4 Број на места за спиење 2
Година 1996 Километража 300000 км Сила
Португалија, Serzedelo
Контактирајте го продавачот
45.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 5 Број на места за спиење 4 Резервоар за вода 28 л
Година 2018-03-04 Километража 104500 км Сила
Германија, Bad Nenndorf
Контактирајте го продавачот
43.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 5 Број на места за спиење 4 Резервоар за вода 30 л
Година 07/2016 Километража 95000 км Сила
Германија, Bad Nenndorf
Контактирајте го продавачот
46.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 4 Број на места за спиење 4 Резервоар за вода 28 л
Година 08/2017 Километража 121700 км Сила
Германија, Bad Nenndorf
Контактирајте го продавачот
53.820 € PLN 229.000 PLN
Седишта 6 Број на места за спиење 4
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
35.020 € PLN 149.000 PLN
Суспензија пружина/пружина Марка на шасија Volkswagen Седишта 4 Број на места за спиење 4 Резервоар за вода 30 л
Година 2018 Километража 48000 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
42.070 € PLN 179.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на шасија Volkswagen Седишта 4 Број на места за спиење 4
Година 2020 Километража 29000 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
53.820 € PLN 229.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 7 Број на места за спиење 4
Година 2022 Километража 10 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Седишта 4 Број на места за спиење 4
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
122.000 US$ EUR ≈ 112.500 €
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Марка на шасија Volkswagen Седишта 4 Број на места за спиење 2 Резервоар за вода 100 л Резервоар за нечиста вода 90 л
Година 12/2021 Километража 3000 км Сила
Украина, Вінниця
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи