Филтри -

Цистерни

Резултати од пребарување: 2909 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2909 огласа: Цистерни

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.500 US$ EUR ≈ 38.310 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2025 Носивост Зафатнина 34 м³
Турција, Konya
VERA METAL A.Ş. - LİDER TRAİLER
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-02 Носивост Зафатнина
Германија, Langgöns
Gebr. Langensiepen GmbH
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2024 Носивост 25000 кг Зафатнина 38 м³
Северна Македонија, Прилеп
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Приколка автоцистерна
Година 2013 Носивост Зафатнина
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.390 € PLN 75.000 PLN
Полуприколка автоцистерна
Година 2002 Носивост Зафатнина
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Висина на петто тркало 120 мм
Година 07/2015 Носивост 28000 кг Зафатнина 33 м³
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Колумбија, Barranquilla
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Приколка цистерна за храна
Година Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Приколка цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина 950 л
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 0/1999 Носивост Зафатнина 29 м³
Полска, Katowice
цистерна за превоз на цемент Feldbinder Cement Silo Tanker
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Цистерна за превоз на цемент
Година Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
резервоар за вода Towable Water Bowser
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Резервоар за вода
Година Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
аукција аукција
Резервоар за складирање на гориво
Година 2006 Носивост Зафатнина 0.97 м³
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.950 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Носивост 32300 кг Зафатнина 26 м³
Холандија, Roggel
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Резервоар за складирање на гориво
Година Носивост Зафатнина 2000 л
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
приколка цистерна за гориво
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Приколка цистерна за гориво
Година Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Резервоар за складирање на гориво
Година Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Приколка автоцистерна
Година 2018 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
аукција аукција
Резервоар за складирање на гориво
Година Носивост Зафатнина 2950 л
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Резервоар за складирање на гориво
Година Носивост Зафатнина 1000 л
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-02 Носивост Зафатнина 46 м³
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Носивост Зафатнина 35 м³
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Резервоар за складирање на гориво
Година 2015 Носивост Зафатнина 850 м³
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2006 Носивост 9400 кг Зафатнина
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
22.030 € PLN 95.000 PLN
Цистерна за гас
Година 2006 Носивост Зафатнина 55 м³
Полска, Warsaw
нови резервоар за складирање на гориво Visser De Propaan/Butaan LPG tank 4850 L (2,425 tons) нови резервоар за складирање на гориво Visser De Propaan/Butaan LPG tank 4850 L (2,425 tons) нови резервоар за складирање на гориво Visser De Propaan/Butaan LPG tank 4850 L (2,425 tons)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервоар за складирање на гориво
Година Носивост Зафатнина 4850 л
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гас
Година 1998 Носивост Зафатнина 45 м³
Турција
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2909 огласа
Прикажи
Претплати се