Филтри -

Цистерни Kässbohrer

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

52 огласа: Цистерни Kässbohrer

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за битумен
Година 2020 Носивост Зафатнина 32000 л
Северна Македонија, Gostivar
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост Зафатнина 35 м³
Полска, Radom
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989-08-16 Носивост 21760 кг Зафатнина 24 м³
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
81.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 01/2023 Носивост Зафатнина 36 м³
Полска, Rusocin
Контактирајте го продавачот
90.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Носивост Зафатнина 34000 л
Полска, Radlin
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост 28700 кг Зафатнина 30000 л
Полска, Radlin
Контактирајте го продавачот
31.730 € PLN 135.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Носивост Зафатнина 35 м³
Полска, Koziegłowy
Контактирајте го продавачот
49.999 € Без ДДВ
Приколка цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2012 Носивост 29600 кг Зафатнина 40.8 м³
Полска, Brodnica
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2018 Носивост Зафатнина 38 м³
Чехија, Breclav - Široký Dvůr
нови цистерна за превоз на хемикалии Kässbohrer Tankauflieger STC 37 PR Code L4BH Chemie нови цистерна за превоз на хемикалии Kässbohrer Tankauflieger STC 37 PR Code L4BH Chemie нови цистерна за превоз на хемикалии Kässbohrer Tankauflieger STC 37 PR Code L4BH Chemie
3
Контактирајте го продавачот
87.900 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 04/2024 Носивост Зафатнина
Турција, Yenisehir
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1994 Носивост 28200 кг Зафатнина 38000 м³
Косово
Контактирајте го продавачот
27.950 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2008 Носивост Зафатнина 30 м³
Украина, Струмівка
Контактирајте го продавачот
4.818 € PLN 20.500 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 1986 Носивост Зафатнина 31 м³
Полска, Barcin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година 2024 Носивост Зафатнина 30 м³
Украина, Києво - Святошинський р-он, с.Бузова
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 2024 Носивост Зафатнина 32 м³
Украина, Києво - Святошинський р-он, с.Бузова
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пружина/пневматски Висина на петто тркало 1120 мм
Година 2024 Носивост Зафатнина 40 м³
Украина, Києво - Святошинський р-он, с.Бузова
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2024 Носивост Зафатнина 36 м³
Украина, Києво - Святошинський р-он, с.Бузова
Контактирајте го продавачот
5.406 € PLN 23.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пружина/пневматски
Година 1994 Носивост Зафатнина 34 м³
Полска, Barcin
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.642 €
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1988 Носивост Зафатнина 23300 м³
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/1991 Носивост 34000 кг Зафатнина 40500 л
Полска, Kałuszyn
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-10 Носивост 34600 кг Зафатнина 60 м³
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
19.980 € PLN 85.000 PLN
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост 28500 кг Зафатнина 45 м³
Полска, WIERZBICA
Контактирајте го продавачот
103.980 € Без ДДВ
Полуприколка автоцистерна
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
нови цистерна силос Kässbohrer SSL 38 нови цистерна силос Kässbohrer SSL 38 нови цистерна силос Kässbohrer SSL 38
3
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2024 Носивост Зафатнина 38 м³
Чехија, Praha 16
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2013 Носивост Зафатнина 28000 л
Франција, Saint Victoret
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи