Филтри -

Цистерни за превоз на цемент

Резултати од пребарување: 251 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

251 огласа: Цистерни за превоз на цемент, цистерни-цемент

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.500 US$ EUR ≈ 34.310 €
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/2024 Километража Носивост 40000 кг
Турција, Konya
VERA METAL A.Ş. - LİDER TRAİLER
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Носивост 33290 кг
Полска, Suwałki
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³
Година 2017 Километража Носивост 31450 кг
Босна и Херцеговина, Lukavac
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 1 км Носивост
Украина, Kyiv
цистерна за превоз на цемент FILLIAT 30M3 цистерна за превоз на цемент FILLIAT 30M3 цистерна за превоз на цемент FILLIAT 30M3
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина Висина на петто тркало 1250 мм
Година 08/1980 Километража Носивост 27200 кг
Франција, Bordeaux
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Mah. Sincan - Ankara
Gurlesenyil Trailers
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Носивост
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Носивост
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 45000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Носивост 72000 кг
Франција
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.960 €
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 48000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 33 м³ Висина на петто тркало 120 мм
Година 07/2015 Километража 1999 км Носивост 28000 кг
Турција
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Година 2012 Километража Носивост
Полска, Pątnów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
36.500 US$ EUR ≈ 34.310 €
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/2024 Километража Носивост 40000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 45000 кг
Франција
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2025 Километража Носивост 42000 кг
Турција
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2025 Километража Носивост 60000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Носивост 58000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 38 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Носивост 48000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 49 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2024 Километража Носивост 28000 кг
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2024 Километража Носивост 40800 кг
Турција, Konya
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 251 огласа
Прикажи
Претплати се