Филтри -

Цистерни за транспорт на храна

Резултати од пребарување: 216 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

216 огласа: Цистерни за транспорт на храна, цистерни храна

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
20.800 € Без ДДВ
Година 12/2001 Километража Носивост 32000 кг
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 31000 кг
Украина, Kyiv
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-06 Километража Носивост 5930 кг
Германија, Erkelenz
цистерна за транспорт на храна Menci 33-3- цистерна за транспорт на храна Menci 33-3-
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 31000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост 31950 кг
Германија, Erkelenz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 28.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2024 Километража Носивост
Германија
Контактирајте го продавачот
57.800 €
Зафатнина 8 м³
Година 2020 Километража Носивост 8000 кг
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
139.850 € Без ДДВ
Зафатнина 28.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2024 Километража Носивост
Германија
Контактирајте го продавачот
10.850 € Без ДДВ
Зафатнина 13.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост
Германија
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 1989-01-01 Километража Носивост 30500 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 1988-01-01 Километража Носивост 30500 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 34000 м³
Година 1992 Километража Носивост
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Зафатнина 32000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-06 Километража Носивост
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Зафатнина 34000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2014 Километража Носивост
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Зафатнина 30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Brzeg
цистерна за транспорт на храна цистерна за транспорт на храна
2
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Зафатнина 3 м³
Година Километража Носивост
Полска, Imielin
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2000-01-01 Километража Носивост 31350 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Зафатнина 34700 л
Година 2001 Километража Носивост
Италија, Naples
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-09 Километража Носивост
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 1988-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Носивост 40000 кг
Турција, KARATAY / KONYA
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Зафатнина 25 м³
Година 2005-10-14 Километража Носивост 26860 кг
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
24.750 € Без ДДВ
Зафатнина 27.5 м³
Година 2002-01-31 Километража Носивост 31400 кг
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³
Година 2009-01-16 Километража Носивост 29150 кг
Белгија, Harchies
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 216 огласа
Прикажи