Филтри -

Резервоар-контејнери од 20 стапки

Резултати од пребарување: 123 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

123 огласа: Резервоар-контејнери од 20 стапки

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
29.000 € Со вклучен ДДВ
Испитен притисок 4 бар Број на прегради 1 Контрола на температура до 130 °C
Година 09/2018 Носивост 35000 кг Зафатнина
Италија, Ravenna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Испитен притисок 1.1 бар Број на прегради 2
Година 1970 Носивост Зафатнина 20.25 м³
Германија, Aichach
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
резервоар-контејнер од 20 стапки MEDCONTAINERS резервоар-контејнер од 20 стапки MEDCONTAINERS резервоар-контејнер од 20 стапки MEDCONTAINERS
3
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Притисок 3 бар Испитен притисок 6 бар Број на прегради 1
Година 07/1996 Носивост 26000 кг Зафатнина
Италија, Ravenna
Контактирајте го продавачот
59.750 € Без ДДВ
Година 2024 Носивост Зафатнина 35 м³
Холандија, Roggel
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Година 1994-01-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Притисок 4 бар Испитен притисок 6 бар
Година Носивост 31390 кг Зафатнина 31000 м³
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Притисок 4 бар Испитен притисок 6 бар Број на прегради 1
Година 2024 Носивост 36000 кг Зафатнина 26 м³
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
14.985 € Без ДДВ
Година 05/2003 Носивост Зафатнина
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
14.985 € Без ДДВ
Година 03/2003 Носивост Зафатнина
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
9.985 € Без ДДВ
Година 07/1996 Носивост Зафатнина
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
9.985 € Без ДДВ
Година 07/1995 Носивост Зафатнина
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
9.985 € Без ДДВ
Година 04/1991 Носивост Зафатнина
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Година 2016-01-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Притисок 4 бар Испитен притисок 6 бар Број на прегради 1 Контрола на температура од -40 °C Контрола на температура до 150 °C
Година 10/2021 Носивост 32330 кг Зафатнина 26 м³
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
14.990 € Без ДДВ
Година 03/2003 Носивост Зафатнина
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
9.985 € Без ДДВ
Година 04/1993 Носивост Зафатнина
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
14.990 € Без ДДВ
Година 05/2001 Носивост Зафатнина
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
20.280 €
Година 2011 Носивост Зафатнина 20 м³
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
15.990 € Без ДДВ
Година 05/2012 Носивост Зафатнина
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Притисок 4 бар
Година 2000 Носивост 29540 кг Зафатнина 31 м³
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на прегради 4
Година 04/2023 Носивост 24000 кг Зафатнина
Турција, Selçuklu / KONYA
нови резервоар-контејнер од 20 стапки CAZGIR OFFSHORE / ONSHORE Nitrogen Containers (LIN)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Носивост Зафатнина
Турција, Çorum
нови резервоар-контејнер од 20 стапки Cazgir 2024 LNG нови резервоар-контејнер од 20 стапки Cazgir 2024 LNG нови резервоар-контејнер од 20 стапки Cazgir 2024 LNG
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Притисок 22 бар Испитен притисок 39.77 бар Број на прегради 1
Година 06/2024 Носивост 36000 кг Зафатнина 21.5 м³
Турција, Çorum
Контактирајте го продавачот
10.990 € Без ДДВ
Година 04/1997 Носивост 29900 кг Зафатнина
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година Носивост Зафатнина
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 123 огласа
Прикажи