Филтри -

Цистерни за битумен

Резултати од пребарување: 122 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

122 огласа: Цистерни за битумен

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 32000 л
Година 2020 Километража 150000 км Носивост
Северна Македонија, Gostivar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2022 Километража Носивост
Турција, Konya
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2023 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.570 €
Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Носивост
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³ Висина на петто тркало 1220 мм
Година 2021 Километража 60000 км Носивост 24000 кг
Полска, Pakosław
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Зафатнина 30152 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-07 Километража Носивост 31100 кг
Германија, Sulzbach
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2002-04-08 Километража Носивост 32050 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Зафатнина 36000 л
Година 2021 Километража 362511 км Носивост
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 28000 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 05/2024 Километража Носивост 26000 кг
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2006-04-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.500 € PLN 165.000 PLN
Зафатнина 31.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 06/2010 Километража Носивост 27580 кг
Полска, Słubice
цистерна за битумен BREINING SHY 14000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Шпанија, Móstoles
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Носивост
Обединето Кралство, Leighton Buzzard
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Година 2023 Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Зафатнина 31000 л Суспензија пружина/пружина
Година 03/1990 Километража Носивост 25720 кг
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2004-05-01 Километража Носивост 31060 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 1987-09-15 Километража Носивост 26000 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 122 огласа
Прикажи