Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии

Резултати од пребарување: 152 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

152 огласа: Цистерни за превоз на хемикалии

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Зафатнина 37270 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2014 Километража Носивост 30700 кг
Италија, Ravenna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 34000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2019 Километража Носивост
Полска, Brzeg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Зафатнина 37000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2014 Километража Носивост
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Зафатнина 30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Зафатнина 34000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Носивост
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Зафатнина 34000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2017 Километража Носивост
Полска, Brzeg
нови цистерна за превоз на хемикалии CAZGIR Mounted Nitrogen Equipment
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Турција, Çorum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 39 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2024 Километража 16777220 км Носивост
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-04-25 Километража Носивост 30540 кг
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 1999-05-26 Километража Носивост 31660 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Зафатнина 37.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-03-01 Километража Носивост 28100 кг
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 1997-01-21 Километража Носивост 26440 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2002-03-20 Километража Носивост 30600 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Зафатнина 22.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2000 Километража Носивост 27900 кг
Германија, Gelsenkirchen
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994-01-01 Километража Носивост 30720 кг
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Зафатнина 37440 л
Година 2004 Километража Носивост
Италија, Naples
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Зафатнина 37500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Носивост
Италија, Ornago
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Зафатнина 37370 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Носивост
Италија, Ornago
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Зафатнина 35000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991 Километража Носивост
Италија, Ornago
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 33000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Италија, Ornago
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 29850 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост
Италија, Ornago
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Зафатнина 33.96 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Носивост 26880 кг
Полска, Kędzierzyn-Koźle
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 152 огласа
Прикажи