Филтри -

Цистерни за транспорт на брашно

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Цистерни за транспорт на брашно

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 100 км Носивост
Украина, Kyiv
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Носивост 29900 кг
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Турција, Mah. Sincan - Ankara
Gurlesenyil Trailers
6 години на Autoline
нови цистерна за транспорт на брашно TITAN Silo Bulk Flour and Cement Tanker Trailer for Sale - W нови цистерна за транспорт на брашно TITAN Silo Bulk Flour and Cement Tanker Trailer for Sale - W нови цистерна за транспорт на брашно TITAN Silo Bulk Flour and Cement Tanker Trailer for Sale - W
3
Контактирајте го продавачот
17.600 US$ EUR ≈ 16.550 €
Година Километража Носивост
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2013 Километража Носивост
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2002 Километража Носивост
Италија, Barletta (BT)
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Зафатнина 54 м³
Година 1999 Километража Носивост
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
13.999 € Без ДДВ
Зафатнина 58 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 49 м³
Година 2016 Километража Носивост
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Зафатнина 42000 л Суспензија пружина/пружина
Година 04/1989 Километража Носивост 28500 кг
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
цистерна за транспорт на брашно Feldbinder 49.3 цистерна за транспорт на брашно Feldbinder 49.3 цистерна за транспорт на брашно Feldbinder 49.3
3
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Зафатнина 49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Носивост
Латвија, Valmiera
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Зафатнина 56 м³
Година 2003 Километража Носивост
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 06/1990 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Носивост
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Зафатнина 54 м³
Година 1999 Километража Носивост
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 61 м³
Година 2006 Километража Носивост
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Києво - Святошинський р-он, с.Бузова
нови цистерна за транспорт на брашно Nursan ТИПА V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост 12000 кг
Украина, Вишневе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост 27720 кг
Украина, м.Івано Франківськ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 54 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 42000 кг
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 45 м³ Висина на петто тркало 1220 мм
Година 2024 Километража 1500 км Носивост
Украина, Києво - Святошинський р-он, с.Бузова
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Носивост
Полска, Radom
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се