Филтри -

Цистерни силоси

Резултати од пребарување: 288 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

288 огласа: Цистерни силоси

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2024 Километража Носивост
Турција, Konya
SİNAN TANKER TREYLER
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Зафатнина 27 м³
Година 2008 Километража Носивост 34370 кг
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Зафатнина 66 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1 Испитен притисок 2 бар
Година 05/2015 Километража 233700 км Носивост
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 37 м³
Година 2005-01-19 Километража Носивост 29310 кг
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 27000 л
Година 06/2017 Километража Носивост
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2016 Километража Носивост 34100 кг
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2008 Километража Носивост 33100 кг
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 33 м³
Година 2024 Километража Носивост
Турција, Konya
ALTINEL DORSE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 6
Година 2024 Километража Носивост
Шпанија, Lleida
Контактирајте го продавачот
аукција 428,90 € DKK 3.200 DKK
Зафатнина 12 м³
Година Километража Носивост
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Зафатнина 60 м³
Година 2008 Километража Носивост
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Година 2001 Километража Носивост 37280 кг
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Носивост 29900 кг
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Носивост
Турција
STU TRAILERS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Зафатнина 63 м³
Година 11/2006 Километража Носивост
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Зафатнина 31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/1995 Километража Носивост
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
9.990 €
Година 2002 Километража Носивост
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Носивост 29800 кг
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Зафатнина 60 м³
Година 2010 Километража Носивост 31250 кг
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Контактирајте го продавачот
55.500 € Без ДДВ
Зафатнина 66 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2018 Километража Носивост
Полска, Goworowo
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски Број на прегради 1
Година 09/1995 Километража Носивост 26920 кг
Естонија, Pildiküla
цистерна силос Welgro Garden Denver 12
1
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Носивост
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 54 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм Број на прегради 11 Испитен притисок 1.2 бар
Година 01/1998 Километража Носивост 30600 кг
Холандија, Lochem
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 288 огласа
Прикажи
Претплати се