Филтри -

Полуприколки автоцистерни

Резултати од пребарување: 308 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

308 огласа: Полуприколки автоцистерни

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1991-09 Километража Носивост 31250 кг
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
11.390 € DKK 85.000 DKK
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража Носивост
Данска, Aalestrup
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 41000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-10-04 Километража Носивост 34000 кг
Германија, Allershausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 25000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 24000 кг
Украина, Kyiv
нови полуприколка автоцистерна Cazgir 2023 нови полуприколка автоцистерна Cazgir 2023 нови полуприколка автоцистерна Cazgir 2023
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 52 м³
Година 10/2024 Километража Носивост 20000 кг
Турција, Çorum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 20000 кг
Германија, AC
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост 11650 кг
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Зафатнина 12020 л
Година 2017 Километража Носивост 24000 кг
Бугарија, Герман
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30000 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Километража Носивост 25500 кг
Турција, KARATAY / KONYA
MASTRAİLER TANKER
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.500 €
Година Километража Носивост
Турција
Контактирајте го продавачот
12.050 € SEK 139.000 SEK
Зафатнина 36 м³
Година 2001 Километража Носивост
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/1980 Километража 200 км Носивост 30000 кг
Украина, с. Вузлове
Контактирајте го продавачот
122.500 € Без ДДВ
Зафатнина 36000 л Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 06/2022 Километража 1750 км Носивост 21100 кг
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Зафатнина 38000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража Носивост
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Зафатнина 38000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30000 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Километража Носивост 25500 кг
Турција, KARATAY / KONYA
MASTRAİLER TANKER
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 38 м³
Година 1986-09-17 Километража Носивост 26470 кг
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-04 Километража Носивост
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 18910 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Километража Носивост 28740 кг
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
11.730 € PLN 49.900 PLN
Зафатнина 37 м³
Година 2007 Километража Носивост
Полска, Karchowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 40.01 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Турција, Karatay / Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30000 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година Километража Носивост 25500 кг
Турција, KARATAY / KONYA
MASTRAİLER TANKER
3 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 308 огласа
Прикажи