Филтри -

Цистерни Indox

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

60 огласа: Цистерни Indox

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2004 Носивост 30340 кг Зафатнина 40000 л
Шпанија, Onzonilla
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2005 Носивост 28900 кг Зафатнина 32.81 л
Шпанија, Madrid
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Носивост 24000 кг Зафатнина 25000 л
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Година 07/2002 Носивост Зафатнина 40180 м³
Шпанија
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2007-01-01 Носивост 30700 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-10-04 Носивост 25500 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996-10-04 Носивост 28400 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-01 Носивост 25500 кг Зафатнина
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 2006-12 Носивост Зафатнина
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Година 2004 Носивост Зафатнина 30000 л
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-02-25 Носивост 26100 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-11-15 Носивост 27900 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 03/2002 Носивост Зафатнина 38000 м³
Шпанија, MANISES
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пружина/пружина
Година 1985-04-16 Носивост Зафатнина 28 м³
Шпанија, VILAGRASSA (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина
Шпанија, VILAGRASSA (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2020 Носивост Зафатнина
Шпанија, VILAGRASSA (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-05-09 Носивост Зафатнина 32340 л
Шпанија, VILAGRASSA (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Година 2002-10 Носивост Зафатнина 40000 л
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Година 2003-01 Носивост Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-03-12 Носивост 28300 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-12-11 Носивост 27100 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пружина/пружина
Година 1993-06-14 Носивост 28560 кг Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994-07 Носивост Зафатнина
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-03-18 Носивост Зафатнина 32 м³
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Носивост Зафатнина 24500 л
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се