Филтри -

Цистерни Maisonneuve

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Цистерни Maisonneuve

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Година 2002-01-31 Носивост 31400 кг Зафатнина 27.5 м³
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
10.800 € PLN 47.000 PLN
Полуприколка автоцистерна
Година 1989 Носивост Зафатнина 22.5 м³
Полска, Pisarzowice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.960 € GBP 18.750 GBP
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Носивост Зафатнина 27.655 м³
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1997-12-02 Носивост 31340 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2020 Носивост 31000 кг Зафатнина
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 1996-12-03 Носивост 30415 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Приколка автоцистерна
Година 2012 Носивост Зафатнина
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2001 Носивост Зафатнина 31000 л
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 11/1988 Носивост Зафатнина 28000 л
Полска, Jastrzębie Zdrój
Контактирајте го продавачот
56.000 €
Полуприколка автоцистерна
Година 2015 Носивост Зафатнина
Франција, Route De Saint Lo Torigni Sur Vire France
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/1993 Носивост Зафатнина 32500 л
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/1995 Носивост Зафатнина 34500 л
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989 Носивост Зафатнина 29 м³
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Цистерна за транспорт на храна
Година 2014-01-01 Носивост 32100 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
цистерна за транспорт на храна Maisonneuve Do trannsportu mleka/ for milk transport цистерна за транспорт на храна Maisonneuve Do trannsportu mleka/ for milk transport цистерна за транспорт на храна Maisonneuve Do trannsportu mleka/ for milk transport
3
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Цистерна за транспорт на храна
Година 2011 Носивост Зафатнина 29000 л
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-06-26 Носивост 31330 кг Зафатнина 30957 м³
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Цистерна за транспорт на храна
Година 2014-01-01 Носивост 31710 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2011 Носивост 30750 кг Зафатнина 36000 л
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-06-26 Носивост 31330 кг Зафатнина 30935 м³
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
18.750 €
Цистерна за транспорт на храна
Година 2008 Носивост 26330 кг Зафатнина 25 м³
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Цистерна за транспорт на храна
Година 2014-01-01 Носивост 31880 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/1994 Носивост Зафатнина 32 м³
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Цистерна за транспорт на храна
Година 2014-01-01 Носивост 31880 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Цистерна за транспорт на храна
Година 2014-01-01 Носивост 31880 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Цистерна за транспорт на храна
Година 2014-01-01 Носивост 31920 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се