Филтри -

Цистерни Tank

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

37 огласа: Цистерни Tank

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 06/1992 Носивост 20000 кг Зафатнина 16 м³
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
6.999 €
Друга цистерна
Година 1990 Носивост Зафатнина
Полска, Przodkowo
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2012-07-01 Носивост 32200 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2012-01-01 Носивост 32220 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Година Носивост Зафатнина
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
12.300 € Без ДДВ
Приколка автоцистерна
Година Носивост 10840 кг Зафатнина
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
24.480 € SEK 275.000 SEK
Полуприколка автоцистерна
Година Носивост Зафатнина
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2012-07-01 Носивост 32000 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 06/2004 Носивост Зафатнина 45 м³
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 06/2004 Носивост Зафатнина 45 м³
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 06/2004 Носивост Зафатнина 45 м³
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 06/2004 Носивост Зафатнина 45 м³
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Година 06/2012 Носивост Зафатнина 45 м³
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2015-01-01 Носивост 32200 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 1998-06-04 Носивост 26100 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 1998-01-27 Носивост 26100 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Цистерна за гас
Суспензија пружина/пружина
Година 1998-05-27 Носивост 20400 кг Зафатнина 47771 м³
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2013-01-01 Носивост 32200 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.100 € Без ДДВ
Цилиндрична цистерна
Година Носивост Зафатнина
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 1.800 € Без ДДВ
Резервоар за складирање на гориво
Година Носивост Зафатнина
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
аукција 1.100 € Без ДДВ
Резервоар за складирање на гориво
Година Носивост Зафатнина
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
аукција 700 € Без ДДВ
Резервоар за складирање на гориво
Година Носивост Зафатнина
Литванија, Ukmergė
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Цистерна за гориво
Година 1900 Носивост Зафатнина 3 м³
Норвешка, Vadsø
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Резервоар за складирање на гориво
Година Носивост Зафатнина 10 м³
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 1988-01-01 Носивост 30500 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи