Филтри -

Цистерни Magyar

Резултати од пребарување: 109 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

109 огласа: Цистерни Magyar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2003-04-09 Носивост 31520 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина 32 м³
Украина, Вінниця
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Носивост 24000 кг Зафатнина 35 м³
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
12.050 € SEK 139.000 SEK
Полуприколка автоцистерна
Година 2001 Носивост Зафатнина 36 м³
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2019 Носивост Зафатнина 34000 л
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2014 Носивост Зафатнина 37000 л
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Носивост Зафатнина 30000 л
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Носивост Зафатнина 34000 л
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-04-25 Носивост 30540 кг Зафатнина 32.55 м³
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост Зафатнина 30 м³
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2002-05-02 Носивост 31340 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 1999-05-26 Носивост 31660 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-07-19 Носивост 35380 кг Зафатнина 33 м³
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-11-06 Носивост 35420 кг Зафатнина 34 м³
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Носивост 21050 кг Зафатнина 15000 л
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2002-05-13 Носивост 32420 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 1997-01-21 Носивост 26440 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995 Носивост 28740 кг Зафатнина 18910 л
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
34.999 € Без ДДВ
Друга цистерна
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 08/2021 Носивост 27720 кг Зафатнина 24000 м³
Германија, Cottbus
Контактирајте го продавачот
26.400 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 04/2013 Носивост 35230 кг Зафатнина
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Полуприколка автоцистерна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1990-12 Носивост Зафатнина
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Носивост 26880 кг Зафатнина 33.96 м³
Полска, Kędzierzyn-Koźle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Година 2009-06-11 Носивост Зафатнина 25 м³
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2017 Носивост Зафатнина 30600 л
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Приколка автоцистерна
Година 2012-06-21 Носивост 12080 кг Зафатнина
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 109 огласа
Прикажи