Филтри -

Цистерни за превоз на хемикалии Magyar

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи

43 огласа: Цистерни за превоз на хемикалии Magyar

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
22.850 € 98.000 PLN
2001
Носивост 24000 кг Нето тежина 9800 кг Оски 3
Полска, Zwoleń
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2010
1 км
Зафатнина 34000 м³ Нето тежина 6000 кг Оски 3
Украина, м. Рівне
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
25.900 €
2007
Зафатнина 34500 л Суспензија пружина/пневматски Нето тежина 6800 кг Оски 3
Украина, Струмівка
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
1999
Носивост 32360 кг Зафатнина 22500 л Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5640 кг Оски 3
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
2005
Оски 3
Полска, Pisarzowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2020
Зафатнина 34000 л Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 6900 кг Оски 3
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
2009
Зафатнина 33000 л Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7500 кг Оски 3
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
2013
Зафатнина 30000 л Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7000 кг Оски 3
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
49.900 €
2014
Зафатнина 34000 л Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7120 кг Оски 3
Полска, Brzeg
Контактирајте го продавачот
18.900 €
1999
Носивост 32600 кг Зафатнина 22500 л Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5400 кг Оски 3
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
1994
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
1997
Зафатнина 37500 л Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
1998
Зафатнина 37000 л Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
2002
Оски 3 Висина на петто тркало 1200 мм
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.960 € Без ДДВ
1994
Носивост 22410 кг Зафатнина 32500 л Оски 3
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
1996
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7840 кг Оски 3
Полска, Chodzież
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ ≈ 27.190 €
1996
600 км
Зафатнина 31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
25.900 €
2007
Зафатнина 34500 м³ Нето тежина 6800 кг Оски 3
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
1995
Носивост 30540 кг Зафатнина 32.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7460 кг Оски 3
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
1992
Носивост 26430 кг Зафатнина 32.55 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7570 кг Оски 3
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
23.000 €
1999
Зафатнина 32550 л Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7560 кг Оски 3
Шпанија, Villarrobledo - Albacete
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
1995
Носивост 30320 кг Нето тежина 7680 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1200 мм
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
2004
Зафатнина 35000 л Оски 3
Полска, Pisarzowice
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
2009
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 8098 кг Оски 3
Словачка
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
1999
Зафатнина 32703 л Суспензија пружина/пружина Нето тежина 7080 кг Оски 3
Словачка
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи