Филтри -

Цистерни Spitzer

Резултати од пребарување: 121 огласа
Прикажи

121 огласа: Цистерни Spitzer

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
13.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
2002
Носивост 31630 кг Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 6370 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1250 мм
Франција, Épinal
Контактирајте го продавачот
23.220 € 99.600 PLN
Цистерна за превоз на цемент
2009
Зафатнина 39000 л Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 4670 кг Оски 3
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
Цистерна силос
2008
Гориво дизел Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 6520 кг Оски 3
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Цистерна за превоз на цемент
1985
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина Оски 3
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
2009
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
2009
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
2004
Оски 3
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Носивост 34480 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 4520 кг Оски 3
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
2005
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Контактирајте го продавачот
61.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Носивост 31240 кг Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 4760 кг Оски 3
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
2006
Носивост 31140 кг Нето тежина 5860 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1200 мм
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.060 € 68.900 PLN
Цистерна за превоз на цемент
2007
Зафатнина 34000 л Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 4390 кг Оски 3
Полска, Myszków
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
2008
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
10.170 € 4.000.000 HUF
Цистерна за превоз на цемент
1993
Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 4780 кг Оски 3
Унгарија, Alsózsolca
Контактирајте го продавачот
цистерна силос Spitzer
1
16.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
2007
Носивост 30500 кг Зафатнина 65 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7500 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1200 мм
Франција, Lyon
Контактирајте го продавачот
цистерна за транспорт на брашно Spitzer BASCULEUR COMPO
1
29.000 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на брашно
2015
Носивост 31500 кг Зафатнина 58 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 6500 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1200 мм
Франција, Nantes
Контактирајте го продавачот
цистерна за превоз на цемент Spitzer цистерна за превоз на цемент Spitzer
2
26.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
2013
Носивост 33000 кг Зафатнина 39 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5000 кг Оски 2 Висина на петто тркало 1200 мм
Франција, Bordeaux
Контактирајте го продавачот
цистерна за превоз на цемент Spitzer SF2737
1
24.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
2006
Носивост 33000 кг Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5000 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1200 мм
Франција, Toulouse
Контактирајте го продавачот
цистерна за превоз на цемент Spitzer EUROVRAC
1
цена на барање
Цистерна за превоз на цемент
2007
Франција, Riom
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
2011
Оски 3
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
2002
Носивост 27720 кг Нето тежина 6280 кг Оски 3
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Цистерна силос
2001
Носивост 27760 кг Нето тежина 6240 кг Оски 3
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
2015
233700 км
Зафатнина 66 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 6880 кг Оски 3
Чехија
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
2006
Носивост 34000 кг Нето тежина 6000 кг Оски 3
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 121 огласа
Прикажи