Филтри -

Цистерни за превоз на цемент Spitzer

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

38 огласа: Цистерни за превоз на цемент Spitzer

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
8.989 € PLN 39.000 PLN
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост
Полска, Barcin
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Година 1986-12-16 Километража Носивост 29390 кг
Белгија, Bree
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.960 € PLN 99.600 PLN
Зафатнина 39000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Носивост
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Година 2015-01-01 Километража Носивост 33960 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.099 €
Зафатнина 34 м³
Година 2004 Километража Носивост 29880 кг
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
13.099 €
Зафатнина 34 м³
Година 2003 Километража Носивост 29880 кг
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
15.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2009 Километража Носивост
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1999 Километража Носивост
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Зафатнина 41 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/1992 Километража Носивост
Унгарија, Miskolc
Контактирајте го продавачот
51.860 € PLN 225.000 PLN
Зафатнина 37000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост 29350 кг
Полска, WIERZBICA
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Година 07/2018 Километража Носивост
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/1990 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 33 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/1989 Километража Носивост 29290 кг
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Година 07/2019 Километража Носивост 34380 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Година 2014-01-01 Километража Носивост 34380 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража Носивост 31400 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2013-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
цистерна за превоз на цемент Spitzer EUROVRAC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Носивост
Франција, Riom
Контактирајте го продавачот
11.290 € PLN 49.000 PLN
Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост
Полска, Sadłogoszcz
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2010-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Година 2013-01-01 Километража Носивост 34100 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Година 2014-01-01 Километража Носивост 34090 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.120 € HUF 4.000.000 HUF
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1993 Километража Носивост
Унгарија, Alsózsolca
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража Носивост
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2006-01-01 Километража Носивост 31140 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи