Филтри -

Цистерни Feldbinder

Резултати од пребарување: 154 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

154 огласа: Цистерни Feldbinder

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Носивост Зафатнина 54 м³
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-03 Носивост 27500 кг Зафатнина 63 м³
Германија, Schifferstadt
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост 27900 кг Зафатнина
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2008 Носивост Зафатнина 63 м³
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Цистерна за транспорт на брашно
Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Носивост 27700 кг Зафатнина 55 м³
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
38.780 € PLN 165.000 PLN
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 06/2010 Носивост 27580 кг Зафатнина 31.5 м³
Полска, Słubice
Контактирајте го продавачот
42.070 € PLN 179.000 PLN
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Носивост Зафатнина
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Носивост Зафатнина 36 м³
Обединето Кралство, Leighton Buzzard
Контактирајте го продавачот
8.925 € Со вклучен ДДВ
Цистерна силос
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-05 Носивост 33300 кг Зафатнина 60 м³
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
5.960 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 1994-11 Носивост 22410 кг Зафатнина
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 02/2006 Носивост 33400 кг Зафатнина 25.1 м³
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Година 2004-02-09 Носивост 33420 кг Зафатнина 24 м³
Белгија, Harchies
цистерна за превоз на хемикалии Feldbinder Typ 49.3-5 ADR GGVS Klassen 3/4.1/5.1/6.1/8/9 цистерна за превоз на хемикалии Feldbinder Typ 49.3-5 ADR GGVS Klassen 3/4.1/5.1/6.1/8/9 цистерна за превоз на хемикалии Feldbinder Typ 49.3-5 ADR GGVS Klassen 3/4.1/5.1/6.1/8/9
3
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Година 2000 Носивост Зафатнина
Германија, Auetal
Контактирајте го продавачот
27.300 €
Цистерна за превоз на цемент
Година 2006 Носивост Зафатнина
Украина, Якушинці
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 02/2003 Носивост 33470 кг Зафатнина
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
22.330 € PLN 95.000 PLN
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост 29400 кг Зафатнина 40 м³
Полска, WIERZBICA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна силос
Година 03/2008 Носивост 33100 кг Зафатнина
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2009-01-01 Носивост 26330 кг Зафатнина
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 2007-01-17 Носивост Зафатнина
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Цистерна за превоз на цемент
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2005 Носивост Зафатнина 40 м³
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
30.080 € PLN 128.000 PLN
Цистерна за битумен
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост 27700 кг Зафатнина 30000 л
Полска, GĄBIN
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Година 03/2001 Носивост 37100 кг Зафатнина
Холандија, Meer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 154 огласа
Прикажи