Филтри -

Цистерни за превоз на цемент Feldbinder

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

53 огласа: Цистерни за превоз на цемент Feldbinder

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
52.300 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2018 Километража Носивост 39500 кг
Полска, Rzeczków-Kolonia
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража Носивост
Полска, Parznice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.300 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2008 Километража Носивост
Полска, Rzeczków-Kolonia
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2005 Километража Носивост
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-01 Километража Носивост
Германија, Kiel
Контактирајте го продавачот
24.090 € PLN 104.500 PLN
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост 29500 кг
Полска, WIERZBICA
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент Feldbinder TANKER
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2005 Километража Носивост
Обединето Кралство, Toddington
Контактирајте го продавачот
16.600 € PLN 72.000 PLN
Зафатнина 66 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Носивост 40000 кг
Полска, WIERZBICA
цистерна за превоз на цемент Feldbinder EUT 36.3
1
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/1989 Километража Носивост
Унгарија, Miskolc
Контактирајте го продавачот
21.210 € PLN 92.000 PLN
Зафатнина 39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост 29120 кг
Полска, WIERZBICA
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-12 Километража Носивост 34800 кг
Естонија
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2001 Километража Носивост
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Година 2013-01-01 Километража Носивост 35550 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2012-01-01 Километража Носивост 33100 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2012-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2008-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³
Година 10/2007 Километража Носивост 40000 кг
Полска, Siedlce
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Зафатнина 54 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Носивост
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Година 2017-01-01 Километража Носивост 32400 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.990 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³
Година 1994 Километража Носивост 28000 кг
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
13.999 € Без ДДВ
Зафатнина 49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост
Германија, Mannheim - Friedrichsfeld
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Зафатнина 54 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража Носивост
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
15.300 €
Зафатнина 38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража Носивост
Латвија, Bauska, Bauskas novads
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи