Филтри -

Цистерни за превоз на цемент OMEPS

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за превоз на цемент OMEPS: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за превоз на цемент OMEPS Powder tank alu 40 m3 + engine/compressor
27
53.000 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2016-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за превоз на цемент OMEPS CM41 S2-A
4
цена на барање
Година 1989 Километража Носивост 29400 кг
Италија, Tortolì
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за превоз на цемент OMEPS CM39
14
17.200 € Без ДДВ
Зафатнина 39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-05 Километража Носивост
Полска, Barcin
цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 39
8
15.289 € Без ДДВ
Година 12/2007 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
нови цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 35 - IN STOCK
9
цена на барање
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Австрија, Wien
цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 39
9
20.000 US$ EUR ≈ 17.080 €
Година 2007 Километража Носивост
Белорусија, Минск
нови цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 39/SPITZER/FELDBINDER Szybkie terminy odbioru - 2020 r.
9
54.500 € Без ДДВ
Зафатнина 39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Полска, Radom
нови цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 35/SPITZER/FELDBINDER Szybkie terminy odbioru - 2020 r.
7
51.800 € Без ДДВ
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 29600 кг
Полска, Radom
цистерна за превоз на цемент OMEPS CM 39
4
13.400 €
Зафатнина 39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2003 Километража Носивост
Италија, Gubbio
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се