Филтри -

Цистерни силоси OMEPS

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси OMEPS: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос OMEPS OMEP ARPO CM38S1
11
цена на барање
Година Километража Носивост
Италија, Lograto
цистерна силос OMEPS CM45 3 COMPARTMENTS
10
30.900 € USD ≈ 36.290 US$
Зафатнина V=45 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 3
Година 2008 Километража Носивост 27460 кг
Романија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна силос OMEPS CM 45 - DO MĄKI - CZYSTA W ŚRODKU !! 3 KOMORY
8
ВИДЕО
29.490 € PLN USD 130.000 PLN ≈ 34.630 US$
Зафатнина V=45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Radom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се